Skocz do zawartości

Kopmuter nie wykrywa telefonu.


Gajowy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gajowy napisał:

Problem w tym, że telefon też nie wykrywa komputera. Mam wyłączoną opcję "podłącz przez usb". Także i w tym programie nie wyszukuje mojego telefonu.

A tak z ciekawości:

  • inny slot USB
  • inny kabelek USB
  • inny system operacyjny
  • inny komputer

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, dejw10 napisał:

 

Gdzieś na forum jest rozwiązany problem z nie wykrywaniem telefonu, trzeba zmienić coś w jakimś pliku w telefonie. Poszukaj dobrze.

e: Masz link:

Próbowałem korzystać z tego rozwiązania, ale nie potrafię sobie poradzić. Wchodzę w tego Root Browsera, klikam w data, a ten folder pusty. Może mi ktoś wytłumaczyć w co dokłądnie wejść i co zmienić? Bo ta porada z tamtego tematu jest raczej mało zrozumiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak sterowników MTP. Doinstaluj je, albo przełącz tryb połączenia na tryb pamięci masowej o ile taki jest w tym telefonie.

Musisz nadać uprawnienia do roota dla root browsera. Panel sterowania>uprawnienia>dostęp do root, czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany! Musialem nadać uprawnienia do rota Root Browserowi poprzez instalacje go z pliku zip przez TWRP. Po zrobieniu tego w data/property pokazał mi się porzadany plik i zmieniłem końcówkę .config na .mtp. Wszystko działa, dziękuję wszystkim za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...