Skocz do zawartości

Mi Band 1S, brak opcji synchronizacji z Google Fit


alsberx19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów,

Moim problemem jest brak możliwości synchronizacji aplikacji MI Fit (wersja 1.8.111/ wersja firmware 4.15.12.10/wersja z pulsometrem 1.3.74.64) z Google Fit. Aplikację mam po polsku, była domyślnie zainstalowana na ROMie MIUI Polska. W aplikacji widnieją tylko takie usługi:

-Synchronizuj z Wechat

-Dodaj QQ

-Add Weibo

-HealthLink 

Posiadam smartfon Redmi Note 2 Prime (wersja MIUI 7 to 5.12.17). Zakładam ten wątek, gdyż w sieci wyczytałem, że można Mi Fita połączyć z Google Fit.  Oraz mam pytanie do użytkowników Mi Banda 1S, czy u Was opaska też nalicza zbyt dużo kroków? Mam wrażenie, że opaska zawyża liczbę przebytych kroków, wiem że nie jest to profesjonalny krokomierz ale trochę mnie to denerwuje bo np. idę na przystanek autobusowy gdzie mam 1.3 km do niego, a opaska nalicza na podstawie przebytych kroków prawie 1.7 km. Ostatnio robiłem sobie kolację i według opaski zrobiłem 600 kroków, a siedziałem w kuchni 15 minut i robiłem sobie jedzenie. Jak czytałem recenzję opaski to wielu recenzentów pisało, że krokomierz jest w miarę dokładny. Opaska jest oczywiście oryginalna, bez problemu paruje się z Mi Fit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...