Skocz do zawartości

trwa wykonywanie kopii zapasowej ....długo to trwa u was?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam o co chodzi w tym wykonywaniu kopii zapasowej? przecież to tylko kopia aplikacji bo chyba nie wszystkich danych   ? Robi się to.kilka dni i cały czas stoi na 7 %. Działa to wogole u was ??? 

Screenshot_2015-12-29-18-01-43_com.miui.backup.png

Screenshot_2015-12-29-18-06-41_com.miui.backup.png

Edytowane przez 2zerozero7
Opublikowano

Jak kilka dni? Coś masz nie tak, nie mierzyłem z zegarkiem w ręku ale trwa to parę minut. Przy okazji w jakiej jesteś sieci? Bo widzę na belce ciekawe oznaczenie.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Z niektórymi aplikacjami najwyraźniej sobie nie radzi, u mnie wiesza się na "gdzie moja paczka", u Ciebie jak widać na translatorze. Ubij proces i zrób kopię od nowa bez tej aplikacji.

Opublikowano (edytowane)

Wersja telefonu jest 32 giga ale zajęte mam 5gb może-  razem z systemem .mam też kartę pamięci prawie pełną 32 GB... Ale ta kopia zapasowa nie robi kopi karty chyba tylko aplikacji .zresztą to wysyłanie do chmury mam wyłączone jeśli chodzi o  zdjęcia czy muzyke itp .sieć to play ale sobie zmiebilem nazwę  ;)

Aplikacji na tel mam tylko 80 maksymalny rozmiar ich to nie wiecej niż 1 GB a...kopia się robi od niedzieli od 2/w nocy 

Edytowane przez 2zerozero7
Opublikowano

Oj nie wiem, u mnie było to samo, pomogło wyłącznie przechodzenia w "uśpienie" na czas robienia kopii Miui. Zainstalujesz inne apki, kopia będzie dłużej trwała i problem wróci. Dla kopi nie jest chyba takie ważne czy to apka x czy y?

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...