Skocz do zawartości
  • 0

1000/1300 MAX


majdan12

Pytanie

Posiadam aktualnie Xiaomi Redmi Note 2,zakupiłem go 15 październik za 556 zł bez dodatkowych kosztów,aktualnie zastanawiam się czy warto jest go zmieniać na coś lepszego/droższego mam na myśli budżet do 1000 zł bez wliczonego Vat 23% 

Patrząc na ofertę Xiaomi to mogę kupić któryś z trzech ? modeli które mają ekrany 5'' Cal,wolał bym aby telefon miał te minimum 5,7'' Cal,ale budżet chyba za mały,nie używam kart pamięci bo nie trzymam muzyki na telefonie i też w miarę szybko zgrywam zdjęcia i filmy z telefonu więc nawet 16 GB pamięci ROM powinno wystarczyć,w gry też jakoś często nie gram,wiadomo że czasem fajnie jest pograć,najważniejsze aby telefon miał wyraźnie lepszy ekran i aparat bo wydając 1000/1300 zł na telefon oczekuje że telefon będzie miał 50% lepsze komponenty niż mój Note którego kupiłem za 556 zł,bo pod względem wydajności Note 2 mi w zupełności wystarcza więc jedyną poprawa to ekran i aparat 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
3 minuty temu, majdan12 napisał:

ibuygou prawie nie ma opinii o tych aukcjach z MiNote,pewny jest ten sklep jak Hong Kong Goldway ?

I skąd ta niższa cena ? 

Pewny? To jest najpewniejszy sklep tam :D. Współpracuje z MIUIPolska (o ile to można tak ująć). Na 100% dostaniesz sprawny sprzęt, a cena? Pewnie dorwali jakieś resztki magazynowe gdzieś i opylają :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem czemu ludzie tak patrzą w te ekrany. To są IPS i wszystkie wyglądają dobrze. Mam wszystkie Xiaomi (lub widziałem) i chyba tylko Note Pro ma widocznie najlepszy i najostrzejszy ekran. Ale tak poza tym wszystkie wyglądają tak samo dobrze. Na co dzień nie widzisz niewielkich różnych wynikających ze specyfikacji. Zamiast na ekran patrz się na co innego np obudowę, wielkość (Note ma przecież 5.7) itp.

Ja bym mimo wszystko brał MINote.

Wysłano z MI Note

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy mogę kupić bez obaw Mi Note w http://www.aliexpress.com/store/342812 

Przesyłka DHL dla bezpieczeństwa,szybkości dostarczenia telefonu i brak Vat 23% bo jak bym wybrał wysyłkę pocztową i trafił by mi się Vat 23% to więcej bym musiał dopłacić do telefonu 

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...