wyzwolenia

Xposed framework dla MI4C?

Recommended Posts

Chcialem zainstalowac intelli3g wg tej instrukcji http://miuipolska.pl/forum/topic/2162-auto-prze%C5%82%C4%85czanie-z-3g-na-2g-intelli3g/?page=1

Okazalo sie ze wymaga jakiegos  Xposed framewor. Zanim tu zapytalem sprawdzilem mniej wiecej co to i pobralem. Zaistalowac 2 wersji sie nie dalo.

Czy wiecie jaka wersja  Xposed framework  dziala na MI4C - ewentulanie mozecie dac linka/opis?

PS> Jakies inne moduly dla  Xposed framework  polecacie?

Z gory dzieki

Dzieki

A mialbys watek to opisujacy z tym linkiem. Wiesz chodzi o zaufanie ;)

Oraz pytanie jeszcze - czemu tam sa 2 piki? Jeden framework a 2gi SDK. Do czego mi SDK - i czy potrzebuje.

Edited by wyzwolenia

Link:  http://en.miui.com/thread-78894-1-1.html  Sekcja *MIUI 6/7 BASED ON Android 5.1.X only  dla procesorów 64-bit

Potrzebne są dwa pliki bo apk instaluje tylko aplikację Xposed a zipa flashujesz w TWRP żeby mieć cały ten framework.

Po zainstalowaniu modułu w Xposed aktywowałeś go? Xposed -> moduły -> i tutaj musisz włączyć i zrestartować telefon.
Dodałeś aplikację do autostartu? Nie poprosiło przypadkiem o prawa root?
Mimo iż to Xposed działa z MIUI bo sam korzystam, to może jednak powinieneś zainstalować cały ten WSM Tools. Ale z tym już nie pomogę.

W root jej nie widać w root, Autostart oraz restart zrobiony. 

Niestety nic nie pomaga

Dzięki

Edited by wyzwolenia

Dzieki

A mialbys watek to opisujacy z tym linkiem. Wiesz chodzi o zaufanie

Oraz pytanie jeszcze - czemu tam sa 2 piki? Jeden framework a 2gi SDK. Do czego mi SDK - i czy potrzebuje.

Potrzebujesz koniecznie zip to cały framework wraz z systemowymi modyfikacjami i musisz to przez recovery wgrać. Plik apk to aplikacja do zarządzania xposed.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Link:  http://en.miui.com/thread-78894-1-1.html  Sekcja *MIUI 6/7 BASED ON Android 5.1.X only  dla procesorów 64-bit

Potrzebne są dwa pliki bo apk instaluje tylko aplikację Xposed a zipa flashujesz w TWRP żeby mieć cały ten framework.

Po zainstalowaniu modułu w Xposed aktywowałeś go? Xposed -> moduły -> i tutaj musisz włączyć i zrestartować telefon.

Dodałeś aplikację do autostartu? Nie poprosiło przypadkiem o prawa root?

Mimo iż to Xposed działa z MIUI bo sam korzystam, to może jednak powinieneś zainstalować cały ten WSM Tools. Ale z tym już nie pomogę.

W lp nie jest potrzebny do niczego root jeśli chodzi o xposed, a wsm zatrzymało się na starych wydaniach kk i po prostu nie ma opcji żeby działało.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, AndropaX napisał:

W lp nie jest potrzebny do niczego root jeśli chodzi o xposed, a wsm zatrzymało się na starych wydaniach kk i po prostu nie ma opcji żeby działało.

Root jest wymagany jeśli chcesz wykonać szybki restart (Framework -> Uruchom ponownie w trybie szybkim) a czasami się przydaje i jest to bardzo fajna opcja.

Guest
This topic is now closed to further replies.