Skocz do zawartości

Aplikacja YouTube odtwarzana w tle.


dorodo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś często słucha muzyki z YouTube, i chciał by przy tym zminimalizować aplikację i korzystać z telefonu to polecam moduł xposed :

http://repo.xposed.info/module/com.pyler.youtubebackgroundplayback

Dzięki temu możemy np. Włączyć muzykę na yt, i wygasić ekran w ten sposób też oszczędzamy baterię. Możemy też zminimalizować i korzystać z telefonu a muzyka będzie leciała w tle. Muzyka można też sterować nakładką na ekranie blokady. Polecam, działa z każdą wersja aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MIUI nie działa Xposed, więc nie ma jak instalować jakiekolwiek moduły z tego repo.

Dużo LEPSZĄ opcją, jest cudowna aplikacja do pobrania z XDA - OGYouTube. Wygląda identycznie jak oficjalna apka... Można odtwarzać w tle, można POBIERAĆ video. To jest to :-)

~~~EDIT~~~

Ooo @fyme, był pierwszy :-)

TapTap Tapatalk + MI4W

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to nie jest do końca dobre rozwiązanie sprawy.

Raczej nieliczni siedzą na wersjach na przełomie października / listopada (bo chyba wtedy jeszcze Xposed działał). Większość osób ciągnie cały czas do przodu z aktualizacjami.

Kwestia podejścia danego użytkownika.

TapTap Tapatalk+MI4W

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2015 at 11:59, fyme napisał:

Jest jeszcze apka OGYouTube gdyby ktoś nie chciał instalować Xposed :)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2213945

 Jak to zainstalować? Od niedawna jestem użytkownikiem miui, ściągnąłem apkę, ale nie mogę jej zainstalować, nie mogę wcisnąć instaluj.
Roota mam, mam TWRP, bawię się modowaniem telefonów od lat ale nie umiem tego obejść, muszę flashować tę apkę?

Mam ustawione, instalacja z nieznanych źródeł.

Screenshot_2015-12-25-17-44-05_com.android.packageinstaller.png

Edytowane przez CiupaSs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fyme napisał:

Ja zainstalowałem jak zwykłą apkę. Najpierw odinstalowałem YouTube więc może to ma znaczenie.

Wysłane z mojego Find 5 przy użyciu Tapatalka

No ja też wywaliłem youtube poprzez titianium, a mimo tego nie mogę zainstalować tej :<

MAM ROZWIĄZANIE:

Trzeba wyłączyć tę apkę (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.urbandroid.lux&hl=pl) bo ona blokuje przycisk instaluj.

Edytowane przez CiupaSs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie apki, które nakładają filtr na ekran blokują opcje instaluj. A w zasadzie to system blokuje tą opcję przed przypadkowym kliknięciem.

Tapatap!

A Żeby było weselej to w większości aplikacji jest nawet stosowna informacja o tym aby wyłączyć filtr na czas instalacji jakiegoś apk.

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Uzywam Maxthona i jest ona o wile wygodniejszą przeglądarką i nie che mi się instalować trzeciej przeglądarki tylko do oglądania a dokładniej słuchania filmików.
Ja mam jakąś wbudowaną aplikację "tubevideo" która pozwala ściągać wideo ale też słuchać muzyki z nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...

Odkopuję temat. 
Mam MI5 Pro / 4x2.15/3GB RAM 
innymi słowy poprostu gemini
Zainstalowałem xposed, framework v88.1 By Psy
do tego Magisk v15
Mam pełnego root'a wszystko wsio jest ok.
Gdy sciągam MOD'a czy z magisk'a czy z xposed to i tu i tu nie działa
Czy wina leży po stronie Miui 9? :)

UPDATE/

Wystarczyło odinstalować aktualizacje YT ,zainstalować z custom recovery iYTBP dla magisk'a i śmiga aż miło :) / Miui9 - Mi5 / 7.12.21 Nightly xiaomi.eu

Edytowane przez Korczu
Update - FIX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...