Skocz do zawartości

Pokażmy swoją siłę :)


lg4xhd

Rekomendowane odpowiedzi

Kto tam normalnie wchodzi, nic dziwnego że Indonezja na czele jak dobrze zauważyłem skoro ciągle tam są od nich spamerzy "thanks for update " "thanks for changelog" "awesome" "thanks"...

Przydałby się jakiś skrypt który by takie komentarze pominął... Ale to nie do zrealizowania.

Głos poszedł, dopiero 14

Xiaomi Mi2S with sMIUI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Addamas napisał:

Kto tam normalnie wchodzi, nic dziwnego że Indonezja na czele jak dobrze zauważyłem skoro ciągle tam są od nich spamerzy "thanks for update " "thanks for changelog" "awesome" "thanks"...

Przydałby się jakiś skrypt który by takie komentarze pominął... Ale to nie do zrealizowania.

Głos poszedł, dopiero 14

Xiaomi Mi2S with sMIUI

No niestety, gdyby osoby udostępniające jakieś linki itp. Nie wymuszały konieczności odpowiedzi w temacie, pewnie by było mniej tych bez sensownych odpowiedzi.

Tam często aby zobaczyć jakiś link, trzeba odpowiedzieć w temacie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glos ofc poszedl. Ale ogolnie to nie polecam tego forum, moze czasami warto przeczytac tylko same tematy. Ale tak ogolnie to jest jeden wielki spam i gowno sie tam mozna dowiedziec. A zeby znalesc jakies sensowne posty w komentarzach to trzeba siedziec i przebierac godzinami xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem, ale w wątku głównym odzywać się nie mam zamiaru, bo znowu medale wciskają udzielającym się ;) Na tablecie nawet da się to przeglądać, faktycznie nie widać tych durnych obrazków dzięki czemu strona się nie rozłazi, ale treść to nadal 90% dno.

Wysłane mobilnie z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...