Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 - test, recenzja | Majster Pirzu.


Pirzu

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko. Fajna robota choć parę uwag bym znalazł:

Chciałbym zobaczyć normalne użytkowanie telefonu typu smartfon gdzie taki telefon na jednym ładowaniu ciągnie 4 dni.

Chyba polega to na tym że telefon ma odłączone wszelkie synchro i praktycznie nie jest użytkowany zgodnie z jego przeznaczeniem.

Aha i jeszcze jedno, nie rozumiem określenia że MIUI jest ciężką nakładka... Serio? A Touchwiz i jemu podobne jakie są?

Poza tym na plus :) całkiem miło się "paczało" :)

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makovic - tak, szwagier mało użytkuje "po normalnemu" - zero FB, zero maila itp :)

hhunter22 - parę telefonów przeszło mi przez ręce i ten tutaj najlepszy nie jest, ale spotkałem się z gorszymi :) Jest ok. Skrzypienia pojawiają się czasem, np centrum obudowy z tyłu ma luz do wnętrza - lekko się wgniata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-3-32gb-lte-miui-polska-zpl-24h-i5916078105.html

 

Witam. Nie znam się za bardzo na tym wszystkich i chciałem się poradzić czy ten telefonik faktycznie już posiada soft na który zwykły posiadacz telefonu nie będzie narzekał. Słyszałem, że te telefony na oryginalnym sofcie bardzo źle pracują i mają dużo syfu, a jak to mówią "kto pyta, nie błądzi" :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, robcio89s napisał:

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-3-32gb-lte-miui-polska-zpl-24h-i5916078105.html

 

Witam. Nie znam się za bardzo na tym wszystkich i chciałem się poradzić czy ten telefonik faktycznie już posiada soft na który zwykły posiadacz telefonu nie będzie narzekał. Słyszałem, że te telefony na oryginalnym sofcie bardzo źle pracują i mają dużo syfu, a jak to mówią "kto pyta, nie błądzi" :D

 

 

W aukcji stoi jak byk:

NAJNOWSZE OPROGRAMOWANIE MIUI POLSKA!!!

 

A więc tak, jak najbardziej. W razie czego możesz przy zakupie poprosić, żeby się upewnili n1 140% czy wgrywają najnowsze oprogramowanie z MIUI Polska. Czy będziesz narzekał - to jest kwestia bardzo osobista. Szwendał się tu kiedyś jeden taki ciućmok, któremu co chwila coś nie pasowało, a to ikonki zbyt zaokraglone, a to czcionka nie ta.

 

Z doświadczenia: Miui Polska to mniej więcej pełne, kompletne środowisko, które nie potrzebuje niczego więcej niż aplikacje specyficzne - gry, w które grasz, czy aplikacje użytkowe (np do czytania książek/komiksów). Reszta już jest, działa dobrze, działa wydajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, robcio89s napisał:

wiem, że pisze ale chciałem potwierdzić to przez osoby które ogarniają ten temat... pierwszy raz będę posiadał telefon z chin, a tak jak pisałem wyżej,

 naczytałem się negatywnych opinii na temat podstawowego softu zawalonego chińskim badziewiem.

Wiesz, za sprzedawcę nikt tu nie będzie odpowiadał - jeśli on deklaruje, że daje z najnowszym softem, to dać musi, inaczej towar jest niezgodny z zakupem i masz prawo się o to z nim wykłócać. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, robcio89s napisał:

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-3-32gb-lte-miui-polska-zpl-24h-i5916078105.html

to jeszcze może spytam czy opłaca się zakupić ten telefon w tej cenie ??

I czy np. telefonik będzie już sam automatycznie zasysał aktualizacje ??

Z Polski, z wgranym softem, gwarancja realizowana w Polsce, faktura + gratisy? Czemu nie. Przyzwoita cena.

Co do aktualizacji MIUI Polska, to pojawiają się co piątek i pobiera się je, oraz aktualizuje ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 20.01.2016o13:16, Numb napisał:

Nie sądzę, żeby przy tylu sztukach odblokowali bootloadery i wgrali MIUI Polska.

Jakbyś przeczytał instrukcję to wiedziałbyś, że MIUI Polska nie ma aktualizacji OTA (i całe szczęście).

Aktualizacja:

Na przykładzie sklepu SAT-cośtam  zauważyłem, że oni wbijają w Allegro np. dostępne 1000szt. a tak na prawdę mają cykliczne dostawy po x sztuk i wszystkie brudzą syfiastym softem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...