Jump to content

system nie bootuje sie

sszymon

Recommended Posts

Witam,

jestem nowym użytkownikiem xiaomi i MIUI, niedawno otrzymałem redmi note 3. Po zrootowaniu systemu i reboocie telefon nie chce się zbootwać, tzn ciagłe widać ekran ładowania. Jak mogę rozwiązać ten problem? Jakieś recovery reset?  Chciałem uczynić to poprzez VOL+ i PWR jednak widzę tylko obrazek, który sugeruje podłączenie telefonu do komputera. Nie zależy mi na danych, które tam posiadam więc wchodzi w grę każde rozwiązanie, również flash jeśli jest już możliwy.

• Like 1

Twój telefon jest martwy do czasu aż Xiaomi odblokuje bootloader.

Xiaomi wyraźnie pisało na forum by nie bawić się w root bo może dojść do utraty danych. A systemu nie naprawisz z Recovery czy MiFlash bo bootloader jest zablokowany.

Możesz na dzień dzisiejszy postawić telefon na półce.

Wysłano z MI Note

• Like 3

Czytając zagraniczne fora można wnioskować, że to będzie w miarę szybko. Mówią w sumie wprost, że nie ma terminu wyznaczonego, ale wnioskowałbym, że to nie zajmie za długo skoro ogłosili że będzie wkrótce, przynajmniej mam taką nadzieję.

Dnia 11.12.2015 at 10:57, sszymon napisał:

Witam,

jestem nowym użytkownikiem xiaomi i MIUI, niedawno otrzymałem redmi note 3. Po zrootowaniu systemu i reboocie telefon nie chce się zbootwać, tzn ciagłe widać ekran ładowania. Jak mogę rozwiązać ten problem? Jakieś recovery reset?  Chciałem uczynić to poprzez VOL+ i PWR jednak widzę tylko obrazek, który sugeruje podłączenie telefonu do komputera. Nie zależy mi na danych, które tam posiadam więc wchodzi w grę każde rozwiązanie, również flash jeśli jest już możliwy.

Tu masz coś , co Ci pomoże http://en.miui.com/thread-193681-1-1.html

Edited by Suchy_PL_

50 minut temu, Lks napisał:

Ja juz probowalem na chyba 8 wersjach spflash i nic. Caly czas ten sam błąd jak wyżej... moze wina lezy po stronie systemu. Mam windows 10 juz wgrany. Moze sprobowac na innym kompie??

Spróbuj na innym kompie,miałem też podobny problem,tylko mój fon był tak jakby martwy,fabryczny rom  poszedł na lapku,a SphinXv1c nie dał rady,przeskoczyłem na stacjonara i poszedł.

Moj tez jest jak by martwy, child mode jest wlaczony. Nie dzialaja na nim ani chwyty ze 112 i yellow pages ani browserem. Ktorego nie mam na ekranie. Postanowilem wgrać rom. Aby telefon znow stal sie uzytkowy..ale caly czas pod górkę .... :/

Spróbuj przez instalować sterowniki i upewnij się że są one dla twojego systemu no i oczywiście jeśli masz możliwość to sprawdź na innym kompie

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Ja juz probowalem na chyba 8 wersjach spflash i nic. Caly czas ten sam błąd jak wyżej... moze wina lezy po stronie systemu. Mam windows 10 juz wgrany. Moze sprobowac na innym kompie??

Spróbuj przeinstalować sterowniki i upewnij się że są one dla twojego systemu no i oczywiście jeśli masz możliwość to sprawdź na innym kompie

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...