Sign in to follow this  
lg4xhd

Kolorowe obudowy do MI3 - ktoś kupował ?

Recommended Posts

Było o tym że niektóre źle pasują, albo szybko lakier schodzi lub szybko pękają.

43 minuty temu, ddr napisał:

Było o tym że niektóre źle pasują, albo szybko lakier schodzi lub szybko pękają.

ale te konkretne, z tych aukcji ?

Może ktoś kupował od tych osób ? Albo może polecić jakiś sprawdzonych sprzedawców ?

Edited by lg4xhd

Ogólnie. Acid więcej Ci opowie bo miał z tym już do czynienia, do mnie jeszcze żaden mi3 nie trafił do naprawy, więc nie wiem.

Poszukaj na forum bo był o tym wątek.

Ja miałem zieloną od tego pierwszego gościa. Ogólnie mi się podobała. Pasowała idealnie, nie pękała tylko dość szybko się wytarł lakier na rogach i było widać biały kolor. Tak czy siak kupuję obudowy tylko u tego gościa bo ma póki co dobrą jakość w świetnej cenie.

Wtedy jak się wytarło to bez. Później jak założyłem silikonowy przezroczysty case to nawet tak tego nie było widać, ale drażniło mnie to troszkę i wróciłem do białego. Obudowy tego Pana nie są oczywiście oryginalne, ale z własnego doświadczenia polecam, są bardzo dobrej jakości. Miałem chyba z 4 sztukami do czynienia lub 5. Ostatnio tylko srebrny był tak sobie spasowany. Ale najważniejsze by nie urwać zaczepów przy zakładaniu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this