Skocz do zawartości

po odebraniu rozmowy zawsze przełącza na słuchawkę tel.


qmamczacze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po wgraniu softu  5.12.3 zawsze jak się z kimś łącze przełącza mnie na słuchawkę w telefonie, np. wybieram numer i przełączam od razu na głośnik tylni lub na słuchawkę bluetooth, słyszę sygnał wybierania czy w słuchawce BT czy w głośniku, ale jak ktoś jak ktoś odbierze połączenie to od razu przełącza mnie na słuchawkę telefonu i znowu musze się przełączać ..... też tak macie ?? jak to zmienić ??

Edytowane przez qmamczacze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam i strasznie mnie to irytuje, chyba zmienię Rom na stabilny.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edit

Instalowałem stabilną wersję 7.0.12, jednak powróciłem do poprzedniej wersji miuipolska (stabilna nie miała języka polskiego) czyli 5.11.26 i na tej wersji nie ma problemu z bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam do 11.26 i sprawdzę, to co z tym BT się dzieje to masakra, w samochodzie co chwila musze szukać tel, bo zestaw głośnomówiący fabryczny raz tak odbiera raz inaczej. Tylko miałem najwyższy soft na tą chwilę, a pamiętam że żeby na niego wejść trzeba było przez jakiś pośredni koniecznie instalować. Nie wiem którą wersję później trzeba koniecznie wgrać żeby wchodzić wyżej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem normalnie przez aplikację aktualizacja z pliku zip ... wróciłem do 11.26 BT działa ok, chociaż musiałem tel do fabrycznych przywrócić bo códa się działa po zejściu do niższej ... później z chmurki wszystko przywróciłem i jest OK !

następną aktualizację zainstaluję dopiero po sprawdzeniu że jest wszystko oki....

dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...