Skocz do zawartości

Problem z instalacją aplikacji YT


kolo33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio zainstalowałem aplikacje że sklepu niby player i przestało mi działać youtube więc usunąłem aplikacje, usunąłem yt i instaluje ze sklepu, był błąd o kodzie 19 jak dobrze pamiętam więc szukałem na necie rozwiązania i pisało żebym usunął pliki związane z tą aplikacją z folderów systemowych tak więc zrobiłem. Teraz pobiera się ze sklepu bez problemu ale podczas instalacji "zbyt mało wolnej pamięci". To na pewno nie chodzi o pamięć bo mam jej pełno, używam link to sd plus i wszystko mam przeniesione, bez problemu zainstaluje dużo pamięci wymagające gry i aplikacje. Nie mam pojęcia już co mam robić. Dzisiaj zaktualizowałem do najnowszej wersji miui polska i nadal to samo nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto Ci te bzdury nagadał, nawet w profilu jest zwykły redmi 2 nie note, cache nic nie daje. Czyściłem fona systemowy cleanerem. Ewentualnie pominąłem jakieś pliki przy usuwaniu.

Ktoś potrafi i czy w ogóle się da rozpakować apk i sprawdzić gdzie te pliki wrzuca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kolo33 napisał:

 

Nie wiem kto Ci te bzdury nagadał, nawet w profilu jest zwykły redmi 2 nie note, cache nic nie daje. Czyściłem fona systemowy cleanerem. Ewentualnie pominąłem jakieś pliki przy usuwaniu.

Ktoś potrafi i czy w ogóle się da rozpakować apk i sprawdzić gdzie te pliki wrzuca?

Kolego w profilu nie masz nic, dlatego pytam. Systemowy cleaner nie czyści plików cache aplikacji systemowych, gdyby tak robił, to za każdym razem musiałbyś się logowac na nowo do wszystkich kont :). Także wejdź sobie w ustawienia->Aplikacje->Google Play i wyczyść cache...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kolo33 napisał:

 

Nie wiem kto Ci te bzdury nagadał, nawet w profilu jest zwykły redmi 2 nie note, cache nic nie daje. Czyściłem fona systemowy cleanerem. Ewentualnie pominąłem jakieś pliki przy usuwaniu.

Ktoś potrafi i czy w ogóle się da rozpakować apk i sprawdzić gdzie te pliki wrzuca?

Kolego w profilu nie masz nic, dlatego pytam. Systemowy cleaner nie czyści plików cache aplikacji systemowych, gdyby tak robił, to za każdym razem musiałbyś się logowac na nowo do wszystkich kont . Także wejdź sobie w ustawienia->Aplikacje->Google Play i wyczyść cache...

To dziwne bo miałem, ale skoro nie mam to przepraszam. Jak mówiłem że usunąłem to zrobiłem to, a o systemowym pisałem jako dodatkowo. Specjalnie dla Ciebie zrobiłem to znowu.36779d2764fe7c7662268e36e4e29651.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co udało mi się dowiedzieć, problem ten występuje na ROMie od TV_SAT (Allegro), ale z tego co pamiętam, to wgrywałeś rom MIUIPolska tak? Możesz spróbować zainstalować ponownie MIUIPolska, coś mi się wydaje, że odpowiedzialnym za to jest właśnie link2SD i przenoszenie na kartę, bo w dziale Redmi Note 2, ktoś ma ten sam problem i również poprzenosił wszystko na kartę przez tą apkę.

Może mi ktoś wytłumaczyć co daje przenoszenie apek na kartę SD? Nie rozumiem tego fenomenu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje to że możesz zwiększyć ilość wolnego miejsca na pamięci systemowej. Dzięki czemu mogę instalować więcej aplikacji a także duże aplikacje.

Dzięki temu mogę też przyspieszyć działanie fona bo jak mało miejsca na pamięci systemowej to muli. Niektóre aplikacje wymagają miejsca na pamięci telefonu a więc w razie czego mam. Tym bardziej że nic nie tracę w ten sposób.

Pisałem że miui dopiero co zaktualizowane (oczywiście miui polska z tej strony) więc nie system jest problemem. Aplikacja linktosd wywaliła mi kiedyś taki błąd ale wtedy miałem ustawione przez aplikację domyślną instalacje na sd i nie mogłem zaktualizować aplikacji bo był ten błąd z pamięcią. Była to aplikacja zainstalowana w pamięci telefonu. Zmiana domyślnej pamięci jednak w tym przypadku nic nie daje.

Aby wykluczyć link to sd, później wyjmę kartę i spróbuję zainstalować bez niej.

Fon był kupowany na aliexpress, żadne allegro a przynajmniej nie polskie. Jest oryginalny (sprawdzony) i nigdy nie miałem z nim żadnych problemów. Miui polska instaluje się bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, abyś PONOWNIE zainstalował MIUIPolska, to samo co masz, wtedy YT po prostu powinien sam się zainstalować razem z aktu. Nie wiem kto wam nawciskał, że ilość aplikacji muli fona, pamięć systemowa i tak jest oddzielona od reszty, mam redmi 2 1Gb, zapchane po brzegi, nic nie przenosiłem, a jednak fonik nie muli. Co więcej karty SD są dużo wolniejsze przez co apki mogą właśnie mulić i długo się uruchamiać... Totalnie sensu nie widzę w przenoszeniu ich na SD...

Zawsze możesz zrobić sobie zrobić wipe cache, co powinno rozwiązać problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh to zainstaluj dead trigger, real Racing, car x Drift. Raczej Ci się to nie zmieści na fonie razem a co z innymi apkami? Gdzie miejsce na cache z instagrama czy fb? Nikt mi tego nie nagadał, widziałem po sobie ze juz się nic nie mieściło a poza tym to muliło. Ja mam szybką sd więc nic nie uruchamia się dłużej, nie mulą apki odpalane.

Co znaczy zainstaluj jeszcze raz? Przecież aktualizuje z zipa no ale pewnie Ci chodzi o total wipe i dopiero instalacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kolo33 napisał:

Eh to zainstaluj dead trigger, real Racing, car x Drift. Raczej Ci się to nie zmieści na fonie razem a co z innymi apkami? Gdzie miejsce na cache z instagrama czy fb? Nikt mi tego nie nagadał, widziałem po sobie ze juz się nic nie mieściło a poza tym to muliło. Ja mam szybką sd więc nic nie uruchamia się dłużej, nie mulą apki odpalane.

Co znaczy zainstaluj jeszcze raz? Przecież aktualizuje z zipa no ale pewnie Ci chodzi o total wipe i dopiero instalacja.

Nie. Po prostu wejdź w Aktualizacje->Zainstaluj z .zip i wybierz ponownie swoją wersję. Jest tam aplikacja YT i po instalacji powinna się ona zainstalować razem z systemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, kolo33 napisał:

No full wipe pomoże ale z tym jest tak jak z Windowsem. Na 100% istnieje inna możliwość naprawienia tego. Gdybym wiedział czy idzie w ogóle rozpakować apk to by wiele pomogło.

Pewnie, że można ręcznie zainstalować YT z pliku apk. Wrzucasz na telefon i instalujesz, dokładniejsze instrukcje są gdzieś na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Nezumi napisał:

Pewnie, że można ręcznie zainstalować YT z pliku apk. Wrzucasz na telefon i instalujesz, dokładniejsze instrukcje są gdzieś na forum.

Nie rozumiesz. Tak już próbowałem i to nic nie dało jednak chodzi mi o wypakowanie tego pliku aby wiedzieć dokładnie gdzie jakie pliki wrzuca. Możliwe że coś pozostało i dlatego nie chcę przejść instalacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kolo33 napisał:

Nie rozumiesz. Tak już próbowałem i to nic nie dało jednak chodzi mi o wypakowanie tego pliku aby wiedzieć dokładnie gdzie jakie pliki wrzuca. Możliwe że coś pozostało i dlatego nie chcę przejść instalacja.

W czasie twojego główkowania, miałbyś już zrobiony wipe i o problemie mógłbyś już zapomnieć... Moim zdaniem problem leży po stronie przenoszenia apek na sd, ale jak chcesz to się baw. Ja niestety tyle cierpliwości nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...