Skocz do zawartości

Kabel z wtykiem magnetycznym


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie... Przeszukiwałem sobie właśnie Aliexpress i natrafiłem na coś takiego:

http://www.aliexpress.com/item/Magnetic-Design-Cable-Fast-Charging-LED-Light-Indicators-1M-Aluminum-2A-Micro-USB-Phone-Cables-For/32547777696.html?ws_ab_test=searchweb201556_6_79_78_77_80,searchweb201644_5,searchweb201560_10

Ktoś miał z czymś podobnym do czynienia? Jeśli tak, to jakie są opinie?

W sumie kabelek dość drogi jak na "kabelek" i zastanawiam się nad inwestycją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj przyszedł. Płaciłem 5,80 $ przesyłka pocztą, nierejestrowana.

Podłączyłem, prąd ładowania ok 700 mA, czyli połowa z tego co jest na zwykłym kablu, na nocne ładowanie wystarczy. Bardzo praktyczna rzecz, a przy okazji gniazdo się nie wyrobi. Po to zresztą to kupiłem. Wichajster z telefonu za dużo nie wystaje, magnes trzyma mocno, jak się pociągnie w dół to potrafi z gniazda wyjść. Żeby odłączyć trzeba kabelek po prostu odgiąć.

Ludzie, edycja postów nie działa.

Płaciłem 5,90 $

Screen Shot 11-10-15 at 07.24 PM 001.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

Fajne to-to. Nie wiem jak by się sprawowało z moją ładowarką, Auckey (z QC). Ta dodawana przez XFS jest... słabiutka. Żałuję, że XFS wymienia, bo oryginalna Xiaomi jest bardzo dobra.

Co zaś do kabelka, to musiałbym zrezygnować z silikonu Nillkina, który ma zatyczkę portu USB. Muszę to przemyśleć...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11/28/2015, 8:10:32, vater napisał:

Ładowarka 2A taka jaką dodają na xfs. Zauważyłem że prąd ładowania jest tym większy im akumulator jest bardziej rozładowany. W tej chwili mam ponad 80%. Szybszego ładowania nie potrzebuję bo i tak zawsze ładuję w nocy.

Pytanie - czy kabel dziala tez jako data cable? Moge go uzywac do podlaczenia do kompa? Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, @Vater czy odczułeś jakieś problemy z czujnikami, czytałem odnośnie magnetycznego uchwytu do samochodu że czujniki wariują/psują się. I jeszcze jedno, czy używasz ochrony na telefon (case/bumper), ładnie się wpasował adapter?

Znalazłem opcje z transmisją danych http://pl.aliexpress.com/item/Universal-Metal-Magnetic-Micro-USB-Data-Charger-Cable-For-Android-Phone-Samsung-Xiaomi-Meizu-Huawei-HTC/32547059197.html ;)

Edytowane przez maniekRCJ
błędny link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem go w samochodzie, tam byłby za mało wydajny. Przynajmniej dwie, trzy aplikacje plus non stop świecący wyświetlacz.

Używam go w domu tylko w nocy i to nie zawsze. Czujniki nie wariowały, raz miałem problem. Niby naładował do 100%, a za chwile było na 20. Może to nie jego sprawka tylko miui zwariował.

Jak go kupowałem to też myślałem o posiadaniu dwóch takich, jeden w domu drugi w aucie, ale jego słaba wydajność przesądziła o zrezygnowaniu z dokupienia drugiego do samochodu.

Na telefonie mam założone takie dodatkowe plecki nillkin, one od strony gniazda nic nie zasłaniają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) i odblokował(a) ten temat
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...