Jump to content

Wywalanie interfejsu + na co zwracać uwagę przy kupnie


Slazer

Recommended Posts

Witam, mam okazję kupić Mi2s za 150zł, na którym według sprzedawcy "wywala czasem za interfejs". Według zdjęć ma wgrane MiUi Polska. W tym wypadku wystarczy wgrać od nowa system? Na jakie rzeczy dodatkowo sprawdzać uwagę przy kupnie (odbiór osobisty)?

Link to comment
Share on other sites

Za 150zł to bardzo tanio ja sprzedałem za 350zł :) . W tych modelach wymieniano często ekrany przez plamy na wyświetlaczu i dotyk...Pierwsze, czy jest oryginalny bo jak nie to kiepski biznes będzie :). Drugie złącze do ładowania i ekran...

Link to comment
Share on other sites

Tym czy oryginalny to zajmie się cpu-z (ale raczej oryginalny jak na zdjęciu bootanimacja z miui polska). Ekran sprawdzić jakąś białą tapetą czy nie ma plam? Problem z wywalaniem interfejsu rozwiąże wgranie oprogramowania? Dziękuję za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie próbując MiFlash albo choćby czyszczenia do fabrycznych nie potwierdzi, że na 100% będzie po tym OK. Bratu po roku używania wywalał błędy z kilku aplikacji MIUI. Po zwykłym czyszczeniu było ok przez 6 miesięcy i znowu się zaczęło na V6. Tym razem zainstalowaliśmy najnowszy V7 i prawie dwa tygodnie działa bez problemów. Nie wiadomo co będzie dalej :/ . Jak padnie to oddam mu swojego Mi2S bo leży nieużywany.

Edited by preston2009
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...