Jump to content

Nowy tek i brak dźwieku


zielonaiwona

Recommended Posts

Witam, wczoraj dostałam tel zakupiony na allegro, niestety nie ma w ogóle dźwięku dzwonka, powiadomień, mediów, alarmu czy odtwarznej na youtube muzyki. Przy włączeniu radia dźwięk w słuchawkach jest. Przy próbach ustawienia głośności słychac tylko dźwięk "Głośność Bluetooth" oraz 'głośność głosu". Wszystkie pozostałe ustawienia - cisza. Próbowłam czyścić wejście jack, oraz tego:  W zakladce w ustawieniach: dźwięki, powinna byc opcja jak dzwiek dla.zablokowania ekranu. Odznacz i zaznacz jeszcze raz. Lub odznacz, zresetuj tel i zaznacz i zresetuj. 

Bez zmian. Czy to może być wada głośnika czy coś w ustawieniach?

 

Link to comment
Share on other sites

Tak, na stronie głównej jest dział FAQ i tam znajdziesz tutorial, jak wgrać krok po kroku MIUI Polska. Nie ma się czego obawiać, cały proces jest banalnie łatwy, wystarczy postępować zgodnie z instrukcją i pamiętać żeby pobrać ROM do wersji telefonu który się posiada.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Witam , mam ten sam problem od wczoraj z moim Redmi 3 , który posiadam od niecałego miesiąca . Dodam , że kupiłem go już z polskim oprogramowaniem od polskiego autoryzowanego dystrybutora .Nie wiem co robić . Proszę o pomoc .

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...