mac

instalacja v7

Recommended Posts

Witam, mam red rice'a na Miui v5. Szukałem wszędzie ale nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Jak zainstalować V7 na ryża? Czy mogę skorzystać z tego poradnika: http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi-red-rice/ ? Czy potrzebuje specyficznego sposobu? Mam CWM, czy to wystarczy czy muszę wrzucać TWRP?  

Z góry dziękuje

Na CWM nic nie zrobisz, najlepiej najnowsze TWRP i zwykły flash zipa z ewentualnym SD Swapem.

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Ja dzisiaj zainstalowałem dziewczynie na hongmi 1 miui 6, miała miui 5 (ostatnia wersje stabilna 26.0.0) przez aktualizacje wybrałem plik. Wszystko poszło jak po maśle. Później chciałem na miui 7, lecz wyskakuje signature failed, ktoś wie co z tym zrobić?

Tap via Redmi 2 Note

hula jak szalony.. Numb masz piwo :) Gruchack- wlazłem w twrp zrobiłem backup a później instalacje z zipa i wszystko śmiga

29 minut temu, gruchack napisał:

Ja dzisiaj zainstalowałem dziewczynie na hongmi 1 miui 6, miała miui 5 (ostatnia wersje stabilna 26.0.0) przez aktualizacje wybrałem plik. Wszystko poszło jak po maśle. Później chciałem na miui 7, lecz wyskakuje signature failed, ktoś wie co z tym zrobić?

Tap via Redmi 2 Note

Zależy od tego, jakie masz recovery. Być może pobrałeś też niekompletny zip, bo Acid poprawnie je podpisuje i na stocku powinny działać. 

Guest
This topic is now closed to further replies.