Jump to content

instalacja v7

mac
 Share

Recommended Posts

Witam, mam red rice'a na Miui v5. Szukałem wszędzie ale nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Jak zainstalować V7 na ryża? Czy mogę skorzystać z tego poradnika: http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi-red-rice/ ? Czy potrzebuje specyficznego sposobu? Mam CWM, czy to wystarczy czy muszę wrzucać TWRP?  

Z góry dziękuje

Na CWM nic nie zrobisz, najlepiej najnowsze TWRP i zwykły flash zipa z ewentualnym SD Swapem.

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Ja dzisiaj zainstalowałem dziewczynie na hongmi 1 miui 6, miała miui 5 (ostatnia wersje stabilna 26.0.0) przez aktualizacje wybrałem plik. Wszystko poszło jak po maśle. Później chciałem na miui 7, lecz wyskakuje signature failed, ktoś wie co z tym zrobić?

Tap via Redmi 2 Note

29 minut temu, gruchack napisał:

Ja dzisiaj zainstalowałem dziewczynie na hongmi 1 miui 6, miała miui 5 (ostatnia wersje stabilna 26.0.0) przez aktualizacje wybrałem plik. Wszystko poszło jak po maśle. Później chciałem na miui 7, lecz wyskakuje signature failed, ktoś wie co z tym zrobić?

Tap via Redmi 2 Note

Zależy od tego, jakie masz recovery. Być może pobrałeś też niekompletny zip, bo Acid poprawnie je podpisuje i na stocku powinny działać. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...