Skocz do zawartości

Jak wyglądają ceny napraw telefonu?


Corvax

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem redmi note 2 jakoś tydzień temu raczej bez opcji na gwarancję z pełną tego świadomością( kupiłem na OLX od gościa po prostu). Zastanawia mnie jakie są koszta napraw tych telefonów, dajmy na to wymiana wyświetlacza czy głośnika albo płyty głównej. Szczerze liczę że kupując tani telefon części też są w miarę tanie :)Robocizna to inna kwestia oczywiście. Czy są jakieś usterki które trapią ten konkretnie model? Chyba że jest opcja gwarancji mimo że nie mam żadnych dokumentów potwierdzających zakup ale w to wątpię (gość od którego kupiłem twierdził że kupuje regularnie różne rzeczy na Ali i w razie co pomoże odesłać do Chin ale jakoś nie jestem ufny) Ktoś może już serwisował ten telefon i może się podzielić doświadczeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak jestes ogarniety gosc, łapki Ci sie nie trzesa, lubisz i wierzysz w to co robisz to polecam samodzielne serwisowanie. Ja swoj Coolpad F1 otworzylem zaraz po zakupie, nie zważając na plomby. Z czystej ciekawosci. No i jak widac zyje i ma sie dobrze. Czesci dostepne. Mozna grzebac hihi.

Wysłane z mojego Coolpad F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum aczkolwiek aktywnie je przeglądałem w przeszłości :) 

Pozwolę sobie dołączyć się do tematu, otóż dzisiaj mój Redmi Note 2 zaliczył upadek i się zrobił pajączek na ekranie. Dotyk działa w każdym miejscu. Próbowałem poszukać rozwiązania tego problemu na aliexpress, znalazłem dwa różne produkty, tj. wyświetlacz z digitizerem za około 35$ oraz sam digitizer za ~15$. Mam do Was pytanie i prośbę, czy możliwa jest w tym telefonie wymiana tylko zbitej szybki (digitizera?) czy do wymiany jest cały pakiet z wyświetlaczem? Jeśli ktoś kiedyś zmieniał wyświetlacz w jakimś Redmi byłbym wdzięczny za podpowiedzi jak to najlepiej załatwić, wyświetlacz jest zbyt ładny żeby patrzeć przez zbite szkło :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, szczerze mówiąc nie znałem technologi łączenia digitizera i ekranu, jeśli to występuje poprzez klejenie to chyba faktycznie gra nie warta świeczki .. ;) 

Co do sprzedawcy to hmm... wydaje się w miarę pewny. http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-2-LCD-Display-Touch-Screen-Tools-100-Original-Digitizer-Assembly-Replacement-Repair-Accessories/32460254034.html?spm=2114.031010208.3.1.nZbeeE&ws_ab_test=searchweb201556_3_79_78_77_91_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9

Na YT są filmiki z wymianą ekranu dla Redmi Note, dla Note 2 jeszcze nic nie ma, ale chyba można założyć, że konstrukcja będzie zbliżona jeśli nie identyczna? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...