mj_320

Nie wszystkie palikacje wymagające root'a widoczne na liście w panelu sterowania

Recommended Posts

I jeszcze jdno pytanie od nowego użytkownika Xiaomi.

Dlaczego na liście aplikacji, którym można dać dostęp do root nie ma wszystkich apk, które potrzebują takiego dostępu do poprawnego działania?

Przykładem jest chociażby profile scheduler - potrzebuje dostęp do root, aby móc włączać i wyłączać dostęp do połączeń danych. NIestety nie mogę tej aplikacji dac dostępu do root, bo nie wyświetla się na liście w panelu sterowania. 

Żeby apka się powiła najpierw musisz wymusić w samej aplikacji jakaś akcję wymagającą roota. FAQ.

ta apka na pewno potrzbuje root? Co klikasz zeby wywalila komunikat ze nie ma dostepu ?

Niestety w ogóle nie wywala komunikatu, po prostu nie wykonuje zadania włączenia lub wyłączenia danych komórkowych.

Jest gdzieś po prostu informacja, że ta funkcja wymaga root i faktycznie działała na moim poprzednim tel.

Pewnie to jakiś błąd w aplikacji, który powoduje, że apka nie upomina się o te prawa sama. Czy istnieje jakieś obejście tej sytuacji? Można nadać prawa "ręcznie"?

Natomiast po wczorajszej aktualizacji działa juz w tle. Wstałem rano i jeszcze jest na pasku powiadomień :)

Wysłane z mojego MI NOTE Pro przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.