Po uruchomieniu samochodu telefon nie łączy się i nie zrzuca na wyświetlacz samochodu aplikacji navi i spotify .
Dopiero po rozłożeniu smartfona wszystko się pojawia i automatycznie uruchamia , potem można zamknąć czyli złożyć smartfona i już jest ok.
W przypadku poprzedniego smartfona nie było tego problemu.
Wszystko wskazuje na to że złożony smartfon wycina jakieś opcje które są niezbędne do automatycznego łączenia.
Wszystkie aktualizacje są wgrane.Pod USB w samochodzie podpięty jest chiński transmiter bluetoth , który idealnie działał przy poprzednim telefonie.
Sprawdziłem z innym transmiterem ( motorola) niestety to samo. Oba sprawdzone przy innym telefonie i wszystko działa ok.
Może mają Państwo jakieś pomysły co zrobić żeby to działało jak powinno, może jakieś opcje w telefonie trzeba zmienić.
Auto Android jest skonfigurowany , zresztą wszystko działa przy innym telefonie ( Oppo Reno 10T).
Kontaktowałem się z xiaomi serwis i dostałem info żeby zresetować połączenia, wifi i bluetoth - nic to nie dało, dalej łączy się i uruchamia automatycznie tylko gdy telefon jest rozłożony.
Pytanie
Paweł Malarecki
Po uruchomieniu samochodu telefon nie łączy się i nie zrzuca na wyświetlacz samochodu aplikacji navi i spotify .
Dopiero po rozłożeniu smartfona wszystko się pojawia i automatycznie uruchamia , potem można zamknąć czyli złożyć smartfona i już jest ok.
W przypadku poprzedniego smartfona nie było tego problemu.
Wszystko wskazuje na to że złożony smartfon wycina jakieś opcje które są niezbędne do automatycznego łączenia.
Wszystkie aktualizacje są wgrane.Pod USB w samochodzie podpięty jest chiński transmiter bluetoth , który idealnie działał przy poprzednim telefonie.
Sprawdziłem z innym transmiterem ( motorola) niestety to samo. Oba sprawdzone przy innym telefonie i wszystko działa ok.
Może mają Państwo jakieś pomysły co zrobić żeby to działało jak powinno, może jakieś opcje w telefonie trzeba zmienić.
Auto Android jest skonfigurowany , zresztą wszystko działa przy innym telefonie ( Oppo Reno 10T).
Kontaktowałem się z xiaomi serwis i dostałem info żeby zresetować połączenia, wifi i bluetoth - nic to nie dało, dalej łączy się i uruchamia automatycznie tylko gdy telefon jest rozłożony.
2 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się