Mam Xiaomi 17 Pro z trading shenzen. Mam z nim problem. Losowo, w trakcie rozmowy przestaję słyszeć rozmówcę. Kiedy rozmówcy nie słychać muszę przełączyć na głośnik i wtedy słyszę rozmówcę. W trakcie tej samej rozmowy, po przełączeniu na ucho przez chwilę jest ok i po chwili znowu przestaję słyszeć rozmówcę.
1. Problem występuje od samego początku. Czekałem na aktualizację softu który wyeliminuje problem ale minęło już dużo czasu.
2. Problem występuje losowo, czasem mogę rozmawiać bez problemów a innego dnia co chwile znika rozmówca.
3. Problem nie wystąpił podczas rozmowy z numerem stacjonarnym.
4. Nie ma wpływu stan naładowania baterii.
5. Chat GPT twierdzi że jest to znany problem z chińskim softem w telefonach Xiaomi na rynku polskim. Brak obsługi VOLTE (rozmowy HD+)??
Telefonu używam w Orange. Gdzieś wyczytałem że zmiana operatora może pomóc. Rozmawiałem z użytkownikiem xiaomi 17 pro który ma w t-mobile i tez te same problemy. Jest na forum ktoś kto ma xiaomi 17 Pro w Plusie?
Na głośniku można normalnie rozmawiać ale dla mnie nie jest to rozwiązanie.
Mam jeszcze inny problem.
Przy energicznym przesuwaniu telefonu w przód i tył słychać stukający dźwięk. Lata w nim górna soczewka aparatu czy to normalne?
Pytanie
Rafał xiaomi17
Mam Xiaomi 17 Pro z trading shenzen. Mam z nim problem. Losowo, w trakcie rozmowy przestaję słyszeć rozmówcę. Kiedy rozmówcy nie słychać muszę przełączyć na głośnik i wtedy słyszę rozmówcę. W trakcie tej samej rozmowy, po przełączeniu na ucho przez chwilę jest ok i po chwili znowu przestaję słyszeć rozmówcę.
1. Problem występuje od samego początku. Czekałem na aktualizację softu który wyeliminuje problem ale minęło już dużo czasu.
2. Problem występuje losowo, czasem mogę rozmawiać bez problemów a innego dnia co chwile znika rozmówca.
3. Problem nie wystąpił podczas rozmowy z numerem stacjonarnym.
4. Nie ma wpływu stan naładowania baterii.
5. Chat GPT twierdzi że jest to znany problem z chińskim softem w telefonach Xiaomi na rynku polskim. Brak obsługi VOLTE (rozmowy HD+)??
Telefonu używam w Orange. Gdzieś wyczytałem że zmiana operatora może pomóc. Rozmawiałem z użytkownikiem xiaomi 17 pro który ma w t-mobile i tez te same problemy. Jest na forum ktoś kto ma xiaomi 17 Pro w Plusie?
Na głośniku można normalnie rozmawiać ale dla mnie nie jest to rozwiązanie.
Mam jeszcze inny problem.
Przy energicznym przesuwaniu telefonu w przód i tył słychać stukający dźwięk. Lata w nim górna soczewka aparatu czy to normalne?
14 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się