Skocz do zawartości
  • 0

Samoczynne restarty po połączeniu bt aparatu słuchowego Signia


Pytanie

Opublikowano

Telefon kupiony dla starszej osoby. Redmi Note 14 4g samoczynnie restartuje się po sparowaniu i połączeniu z aparatem słuchowym Signia. Nie dość że się restartuje to jeszcze po restarcie traci sporo ustawień. Ten sam efekt w dwóch różnych egzemplarzach. Niby kompatybilny z protokołem ASHA. Przetrenowałem różne ustawienia bt w opcjach programistycznych, nic nie pomaga. Najnowszy oryginalny rom z Androidem 15. Ze starym RN10 wszystko działa. Ma ktoś jakis pomysł co z tym zrobić? (oprócz kupna innej marki np szajsunga)

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Opublikowano

Telefon ma odblokowany bootloader ?

Mógłbyś wtedy sprawdzić inne wersje firmware, bo w obecnej ewidentnie jest błąd.

  • 0
Opublikowano

@Licht to nowy telefon ma 7 dni. Oddam i zwrot kasy.  Xiaomi wie o problemie ale nie naprawia. Zadalem problem chińskiemu deepseek i wszystko mi wytłumaczyło. Telefon nie ma żadnych certyfikatów, jedyny to CE którego tez nie spełnia.  Zaproponowało żeby wystąpić nie tylko o zwrot kasy, ale dodatkowo o odszkodowanie za wprowadzanie w błąd kupujących (200% ceny). Łącznie z gotowym pismem i wskazanymi podstawami prawnymi. Dodatkowo reklamy w aplikacjach systemowych też są niezgodne z prawem EU co też proponowało dodać w reklamacji. Xiaomi ma teraz wszystkich w głębokim poważaniu. 

  • 0
Opublikowano
1 godzinę temu, FromWP napisał(a):

... Xiaomi ma teraz wszystkich w głębokim poważaniu. 

Trudno się w takim rzeczy stanie z tym nie zgodzić.

A na jaką markę padnie obecnie Twój wybór ?

  • 0
Opublikowano
27 minut temu, Licht napisał(a):

A na jaką markę padnie obecnie Twój wybór ?

Jeszcze szukam. To ma być prosty tani telefon max 1000zl, ale działający. Może Motka Edge 50 Fusion, albo tani Samsung, ale do  Samsunga ma awersję.

  • 0
Opublikowano
1 godzinę temu, FromWP napisał(a):

Jeszcze szukam. To ma być prosty tani telefon max 1000zl, ale działający. Może Motka Edge 50 Fusion, albo tani Samsung, ale do  Samsunga ma awersję.

Używałem Galaxy S5 swego czasu i to z powodzeniem, ale do polityki tej firmy jakoś trudno przywyknąć, natomiast Motorola (czytaj: Lenovo), robi całkiem udane konstrukcje, a przede wszystkim szczelne i mniej wrażliwe na upadki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...