Karaibski Opublikowano 28 Kwietnia 2025 Opublikowano 28 Kwietnia 2025 Po udanej instalacji TWRP, wyczyszczeniu pamięci następnie instalacji romu z pamięci urządzenia nie mogę załadować ani Twrp ani systemu tylko utknąłem w Fastboot. Co robić?
Karaibski Opublikowano 28 Kwietnia 2025 Autor Opublikowano 28 Kwietnia 2025 Z oficjalnej strony TWRP v3.7.0_9-0 (najnowsze)
Karaibski Opublikowano 28 Kwietnia 2025 Autor Opublikowano 28 Kwietnia 2025 Nic nie pomagało, więc używając MiFlash Pro zflashowałem Miui v9.5 CN zaktualizowałem do miui 11 z poziomu systemu. Następnie zainstalowałem Twrp (to przejściowe z poradnika dla Mi 8 SE) po czym zrobiłem downgrade do miui 10 (wydanie tygodniowe - xiaomi eu) i potem z poziomu systemu plikiem .zip zrobiłem update do aktualnego dla tego modelu miui v12.5 i działa. Metodą prób i błędów ale chodzi. Dzięki za wskazówki nie tylko w tym wątku 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się