Skocz do zawartości

Brak towaru w magazynie reklamacja


jaxkub

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem telefon w Everbuying, miał być dostępny w magazynie, czas wysyłki max 5dni, jednak okazało się że sprzedawca nie ma go na stanie. Czekałem 8dni na odpowiedź kiedy telefon zostanie wysłany i dostałem informację że muszę czekać jeszcze co najmniej 15dni.

 

Żeby odzyskać pieniądze, mogę otworzyć spór na PayPal i zaznaczyć opcję "Mój zakup nie został mi dostarczony" i opisać mój problem?

 

A jeśli sprzedawca po otworzeniu sporu zapewni że rzekomo wysłał towar i poda nr trackingu, a potem po 20 dniach okaże się że nr był fałszywy, mój spór zostanie anulowany i nie będę mógł go otworzyć ponownie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się kupuje u niepewnych sprzedawców to tak jest ;<

Spór możesz otworzyć, PayPal zazwyczaj po wyjaśnieniu sprawy z kupującym zwraca mu kase i sam się już dogaduje ze sprzedawcą, radzę też po prsotu napisać do sprzedawcy i poprosić o anulowanie zamówienia oraz zwrot środków na konto PP. Spór na PayPal moim zdaniem powinien być ostatecznością. Jeżeli sprzedawca coś na kręci to zawsze możesz otworzyć kolejny spór. albo po prostu napisać/zadzwonić do PayPal i dowiedzieć się co w tej sytuacji dalej robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...