Jump to content

Meizu MX5 vs LG G3

sneekRad
 Share

Recommended Posts

Witam, jestem nowym użytkownikiem na forum i od razu proszę o pomoc, szukam telefonu i po jakimś tam rekonesansie zastanawiam się nad dwoma z tytułu. Poradzicie coś? A może inny telefon? Na koniec dodam że zdaję sobie sprawę iż jest to forum Xiaomi ale informacje o istnieniu Meizu uzyskałem z XFS.

Witam:) Nieznam Meizu ale na pewno odradzam LG ją miałem P880 i był to shit nad wszystkie inne raz na 2 lata jedną aktualizacja i to samego androida. O zamuleniu i syfie ktorego lg tam nawciskal i nic z tym niedalo się zrbic. Zona posiada LG g2 i wcale lepiej nie jest . Nawet super bebechy nic nie zdzialaja z oporem i lenistwem ludzi z LG. Teraz posiadam Xiaomi Mi 4W i jestem super zadowolony nawet jak coś niegra to co tydzień aktualizacja i grono życzliwych ludzi którzy mogą pomoc. Życzę rozsądnego wyboru i miłego korzystania z nowego nabytki :)

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Witam, jestem nowym użytkownikiem na forum i od razu proszę o pomoc, szukam telefonu i po jakimś tam rekonesansie zastanawiam się nad dwoma z tytułu. Poradzicie coś? A może inny telefon? Na koniec dodam że zdaję sobie sprawę iż jest to forum Xiaomi ale informacje o istnieniu Meizu uzyskałem z XFS.

Jeżeli pod uwagę bierzesz tylko te 2 tel, to chyba brałbym LG G3... telefony G2 i G3 to najlepsze telefony jakie wydało LG, świetne aparaty, świetny sprzęt, solidnie wykonany, jedyny problem G3 jest to, że to mały piecyk (snap 810), więc o ile do gier moim zdaniem tel się nie nadaje, właśnie przez grzanie, to w normalnym użytkowaniu raczej ten snapik daje radę. No i świetny wyświetlacz IPS, co się chwali, Meizu ma niestety AMOLED, a te lubią w pół roku/roku tracić barwy, rozlewać się, psuć same z siebie. Oczywiście moim skromnym zdaniem Mi4 pokonuje oba te telefony i byłby to najlepszy wybór, ale jeżeli chodzi o te 2 smarty które podałeś, to myślę, że G3 :D

Jeżeli pod uwagę bierzesz tylko te 2 tel, to chyba brałbym LG G3... telefony G2 i G3 to najlepsze telefony jakie wydało LG, świetne aparaty, świetny sprzęt, solidnie wykonany, jedyny problem G3 jest to, że to mały piecyk (snap 810), więc o ile do gier moim zdaniem tel się nie nadaje, właśnie przez grzanie, to w normalnym użytkowaniu raczej ten snapik daje radę. No i świetny wyświetlacz IPS, co się chwali, Meizu ma niestety AMOLED, a te lubią w pół roku/roku tracić barwy, rozlewać się, psuć same z siebie. Oczywiście moim skromnym zdaniem Mi4 pokonuje oba te telefony i byłby to najlepszy wybór, ale jeżeli chodzi o te 2 smarty które podałeś, to myślę, że G3 :D

G3 nie ma snapa 810, grzeje sie bo ma ekran QHD . G2 jest super. Zastanwiam sie co wybrać dla dziewczyny g2 czy redmi note 2

G3 nie ma snapa 810, grzeje sie bo ma ekran QHD . G2 jest super. Zastanwiam sie co wybrać dla dziewczyny g2 czy redmi note 2

A tak mój błąd, jest 801, przeklikałem się :P Dzięki za poprawienie :D, ale jednak z tego co wiem to G3 i tak się potrafi zagrzać :P

G2 nie ma już wsparcia od LG, Redmi Note 2 jest nowy i wsparcie będzie mieć jeszcze pewnie przez 2lata spokojnie :P, a do fejsów, snapów, instagramów Redmi Note 2 wystarczy w zupełności :D

G2 dostał lolipopa :P

I właśnie dlatego bym go nie brał... Nie wymieniałbym dobrego, działającego 4.4.4, na 5.x... ten andek powoduje zbyt wiele problemów i to na wielu urządzeniach. G2 ma dostać 5.1 za ~miech i ma być to ostatnia aktualizacja do tego modelu, więc jak coś się posypie, to LG będzie mieć to w głębokim poważaniu :). Pogoń za numerkiem nie ma sensu :)

• Like 1

Wszystko zależy od producenta jak zoptymalizuje androida... Ja jak dostałem na nexusa 4 androida 5.0 to myślałem że się popłacze bo taki był dramat - lagi, skrócenie czasu na baterii, wolne działanie itp.. Miałem wracać do 4.4 ale przyszło 5.1 i jak ręką odjął wszystkie problemy. Było lepiej niż na 4.4. Także na ma na to reguły.

Co do wyboru to powinna być chyba kwestia gustu bo mimo układów innych producentów telefony powinny chodzić podobnie. Ja brałbym MX5 ze względu na metalową obudowę, ekran HD, dłużej działającą baterię i grubość która jest jeszcze mniejsza niż w G3 :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...