k-max64 Opublikowano 18 Grudnia 2023 Opublikowano 18 Grudnia 2023 Bardzo bym prosił o pomoc w tej nurtujące mnie sprawie.
Kacper Skrzypek Opublikowano 18 Grudnia 2023 Opublikowano 18 Grudnia 2023 Jeśli kupiłeś 14stke z Chin i nie masz polskiego, to zapewne masz China ROM. Musiałbyś wgrać Xiaomi.eu.
Gość Opublikowano 19 Grudnia 2023 Opublikowano 19 Grudnia 2023 (edytowane) deleted Edytowane 19 Września 2024 przez chomiczek deleted
Kacper Skrzypek Opublikowano 19 Grudnia 2023 Opublikowano 19 Grudnia 2023 Można, owszem, ale i tak wtedy polski będzie w części aplikacji, a nie we wszystkim. Ustawienia na przykład nie mają w ogóle polskiego tłumaczenia na China ROMie.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się