Skocz do zawartości

Xiaomi mi4 16 gb pamięc


bartol435

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam pytanie do użytkowników mi4 w wersji 16 gb , bo problem polega u mnie na tym, iż ogólnie teraz już planuje kupić telefon na dłuuużej i co do mi4 to od dawna się w nim zakochałem nie ma dla mnie ładniejszego tel ( no może jeszcze mi note ale to poza moja zdolnością finansową) , lecz martwi mnie to jak to z tą pamięcią bo bardzo ubolewam na brak slotu na kartę pamięci. Wiem, że np zdjęcia i filmiki mogę sobie trzymać w jakiejś chmurze i zaoszczędzić miejsce ale patrząc na to jak rozwijają się w tej chwili aplikacje i ile zaczynają zajmować , a także chęć przechowania jakiejś ilości muzyki martwi mnie , że z czasem tego miejsca będzie mało. A jako że zależy mi na wersji lte to nie mogę wziąć 64gb . Wypowiedzcie się jak u was z tą pamięcią czy dajecie rade i wgl :D? Z góry Wielkie Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka poruszony po raz n'ty :D

Posiadam wersję 16Gb... Muzykę słucham przez Spotify, dzięki temu oszczędzam masę miejsca (i nie pirace :D), zdjęć troszku trzymam (z 200), ale co jakiś czas wrzucam sobie albo na chmurkę, albo na PC, apek troszku mam, do tego z 3 gierki i... jeszcze nie udało mi się zapchać pamięci... aktualnie mam 7Gb wolnej :P z gierek aktualnie mam HS'a, Deemo, Plage Inc. :P razem zajmują jakieś 2.5Gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...