Jump to content

70mai - problem z połączeniem kamerki

Recommended Posts

Temat podobny był, został zamknięty bez podania rozwiązania problemu.

Aplikacja nie chce się połączyć z kamerką Mi Dash Cam Pro - wyskakuje komunikat "unknown ssid".

Oczywiście telefon połączony z siecią, w kamerce włączony hotspot.

• 8 months later...

Cześć!

Wybaczcie za odkopanie tematu, ale mam również problem z połączeniem kamerki 70mai ze swoim smartphonem.

System xiaomi.eu 14.0.7.0.TLJCNXM.

Przekopałem już trochę tematów w tej sprawie i w zasadzie znam rozwiązanie, owszem problemem jest przybliżona lokalizacja. Niestety nie widzę takiej opcji w swoim systemie. Prawdopodobne rozwiązanie znalazłem na anglojęzycznym forum xiaomi, pod poniższym linkiem (mam nadzieję, że to nie problem z udostępnieniem go) w poście nr 262:

https://xiaomi.eu/community/threads/miui-14-stable-release.67685/page-11#post-680396

Niestety również mam problem, ponieważ idąc zgodnie z drzewkiem:

Settings -> Privacy protection -> Protection tab -> Privacy protection lab -> enable "Approximate location".

Nie widzę takich opcji w swoim systemie. Zamiast tego uruchamia mi się Panel prywatności, w którym mam jedynie podgląd na dostęp przeróżnych aplikacji do Uprawnień. Nie widzę żadnego 'laboratorium', 'lab', 'opcji experymentalnych'... czegokolwiek.

W rozwijanym menu z 3 kropkami w prawym górnym rogu widzę jedynie 'Pokaż systemowe' oraz 'Pokaż 7 dni'.

Czy ktoś jest w stanie wskazać gdzie mogę znaleźć te ustawienia, aby wyłączyć tą przybliżoną lokalizację dla aplikacji 70mai?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam, TG.

Ahhh w sumie zapomniałem o tym wspomnieć w pierwszej kolejności.

To była pierwsza rzecz jaką oczywiście robiłem, ale nie mam w systemie czegoś takiego widocznego (screen w załączniku).

Właśnie dlatego zacząłem szperać dlaczego ja takiej opcji nie mam i wpadłem na rozwiązanie z mojej poprzedniej wiadomości.

Na kilku forach była informacja, że w takim przypadku muszę włączyć tą przybliżoną lokalizację w 'lab-ie' i dopiero wtedy będę miał tą opcję w Uprawnieniach aplikacji.

Screenshot_2024-04-13-12-16-20-827_com.miui.securitycenter.jpg

Ja pitole, dziękuję! Szukałem w Prywatność, zamiast Ochrona prywatności. Tam znowu Prywatność, Ochrona zawartości schowka i dopiero tam rzeczywiście jest opcja, która pozwala włączyć Przybliżoną lokalizację.

Po jej włączeniu, mogłem ją znowu wyłączyć w aplikacji 70mai i kamerka połączyła się bez problemu.

Dziękuję Panie Kacprze jak zawsze za świetną pomoc!

• Like 1