dawidawid Opublikowano 17 Kwietnia 2023 Opublikowano 17 Kwietnia 2023 (edytowane) Dzień dobry, przed chwila zresetowałem telefon do ustawień fabrycznych i zauważyłem, że po zrobieniu zdjęcia wyświetla się nad nim lokalizacja i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że ta lokalizacja to Indie. Ta sama lokalizacja wyświetla się po zrobieniu każdego kolejnego zdjęcia. O co chodzi? Czy to jakaś funkcja, czy do mojego telefonu dobrali sie hackerzy? Pozdrawiam Edytowane 17 Kwietnia 2023 przez dawidawid
Kacper Skrzypek Opublikowano 17 Kwietnia 2023 Opublikowano 17 Kwietnia 2023 Raczej po prostu lokalizacja wariuje...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się