Skocz do zawartości

dawidawid

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidawid

  1. Dzień dobry, przed chwila zresetowałem telefon do ustawień fabrycznych i zauważyłem, że po zrobieniu zdjęcia wyświetla się nad nim lokalizacja i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że ta lokalizacja to Indie. Ta sama lokalizacja wyświetla się po zrobieniu każdego kolejnego zdjęcia. O co chodzi? Czy to jakaś funkcja, czy do mojego telefonu dobrali sie hackerzy? Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...