Jump to content

Zdjęcia, galeria oraz chmura Xiaomi

Bartomic

Recommended Posts

Dzień dobry.

Odką został ogłoszony koniec wsparcia chmury Xiaomi dla galerii walczę i próbuję alternatywnych aplikacji do synchronizacji swoich zdjęć. Jednakże, proponowany systemowo zastępca wspomnianej wyżej usługi, czyli zdjęcia google nie spełnia moich oczekiwań w takim stopniu, w jakim bym chciał. Ma problemy z synchronizacją, duplikuje mi zdjęcia, nie usuwa u siebie, jeśli usunę je z urządzenia... Takich mankamentów jest pełno, i poświęciłem już wiele energii oraz nerwów na to, aby spróbować temu zaradzić, jednak nadaremno. W związku z tym próbowałem zmienić usługodawcę - i tu dostaję w twarz kolejnym kłopotem. Okazuje się bowiem, że większości zdjęć które mam obecnie w widoku w galerii nie mam na telefonie, gdyż te znajdują się w chmurze. Jako iż dalej nie dostałem zwrotu pieniędzy za pakiet miejsca u Xiaomi, to zostałem zmuszony skasować wszystkie zdjęcia z google. Teraz, jeśli nie znajdę sposobu na pobranie wszystkich zdjęć na telefon w innny sposób niż wchodzenie w każdy i klikanie "pobierz oryginał" to zostaną one usunięte. A tego bardzo nie chcę. W związku z tym, drodzy specjaliści - kieruję do was pytanie: Czy mogę jakoś rozwiązać ten, w tej chwili, już węzeł gordyjski?

Wejdź na stronę Chmury Xiaomi na komputerze (o ile jeszcze masz tam zdjęcia). Powinieneś po zalogowaniu mieć informację o migracji i możliwość wygenerowania archiwum ze wszystkimi zdjęciami, jakie tam były. Gorzej będzie z pobraniem, bo z tego co słyszałem prędkości nie powalają na kolana... ale zawsze to coś niż nic.