Jump to content

Mi 11 Lite 5G - MIUI 14 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 14.0.6.0.TKICNXM - Android 13


Recommended Posts

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Mi 11 Lite 5G (nazwa kodowa: renoir).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv14/xiaomi.eu_multi_MI11Lite5G_V14.0.6.0.TKICNXM_v14-13.zip/download

ROM można zainstalować zarówno poprzez TWRP, jak i przez fastboot! Szczegóły tutaj.

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Link to comment
Share on other sites

Działa dobrze, niepokoi mnie jedynie zachęcanie do używania TWRP pod ten telefon, skoro jego funkcjonalność jest delikatnie rzecz ujmując niepełna, a działanie pod A13 niekoniecznie prawidłowe.

Już zadawałem to pytanie w innym wątku, ale czy należy rozumieć, że ostatnia dostępna wersja TWRP pod renoir (twrp-3.7.0_11-0-renoir.img) jest już w pełni użyteczna ?

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Licht napisał(a):

niepokoi mnie jedynie zachęcanie do używania TWRP pod ten telefon, skoro jego funkcjonalność jest delikatnie rzecz ujmując niepełna, a działanie pod A13 niekoniecznie prawidłowe.

ROM można wgrać zarówno przez TWRP, jak i Fastboot. To, że ROM wspiera taką możliwość nie oznacza, że wiemy, iż najnowsze TWRP działa poprawnie. To trzeba już sprawdzić indywidualnie dla konkretnego modelu. Każdy nowy ROM będzie już wydawany ze wsparciem dla obu metod, ale TWRP nie zawsze jest bądź działa, a instalacja przez fastboota zazwyczaj przechodzi poprawnie niezależnie od tego czy TWRP jest czy nie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...