Jump to content

Nie można wysłać smsów. Pomocy


Bagniak

Recommended Posts

Witam borykam się z tym problemem już na dwóch telefonach , najpierw Poco X3 NFC na globalu z aplikacją wiadomości od Googla , a teraz nowy mi 11 lite 5g ne z wgranym Xiaomi.euz aplikacją SMS od Xiaomi jak i od Googla . Smsy do niektórych osób dochodzą bez problemu do niektórych po kilku próbach i przy restarcie telefonu i wyczyszczenie pamięci aplikacji też się wyślą choć nie zawsze. Działa to w losowy sposób. W ustawieniach wpisane poprawny numer  centrum SMS. Jedyne co nie zmieniane to karty SIM od operatora NJU mają ok. 3 lata , ale żeby takie same cuda działy się na dwóch różnych telefonach ?

received_1453807351777635~2.jpeg

received_1576521702819055~2.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Karta SIM nie ma nic do rzeczy. Jeśli dzieje się to na 2 telefonach spod twojego użytkowania, to prawdopodobnie instalujesz/konfigurujesz coś, co uniemożliwia wysyłanie sms. 

Spróbuj wyczyścić wszystkie dane systemowej aplikacji SMS i wszystkie uprawnienia aplikacji 3-ecich do dostępu do wiadomości SMS.
W ostateczności Wipe - Nie przywracaj kopii zapasowej systemu z chmury, to zawsze generuje śmietnik w aplikacjach i bałagan w telefonie. Najlepiej przemęczyć się te parę godzinek i skonfigurować telefon na nowo. Będziesz mieć pewność że to nie wina HW

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...