Skocz do zawartości

Redmi K30 Pro/POCO F2 Pro - MIUI 13 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 13.0.6.0.SJKCNXM - Android 12


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi K30 Pro/POCO F2 Pro (nazwa kodowa: lmi).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_HMK30Pro_V13.0.6.0.SJKCNXM_v13-12.zip/download

Jak przejść z ROM-u fastboot na ROM recovery: https://miuipolska.pl/jak-przejsc-z-rom-u-xiaomi-eu-fastboot-na-xiaomi-eu-recovery/

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, 

Przeszedłem z romu rozwojowego na stabilną wersję. Niestety przestały mi działać płatności telefonem. Nie mogę dodać karty. Wyskakuje mi taki komunikat. 

Co z tym mogę zrobić? 

I czy aktualizacje romu odbywają się na takiej samej zasadzie jak rom rozwojowy czyli przez TWRP? 

Screenshot_2022-11-14-13-04-05-454_com.google.android.gms.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 12tomek1997 napisał(a):

Co z tym mogę zrobić? 

Zainstaluj apkę YASNAC, sprawdź tam SafetyNet i wyślij zrzut ekranu. Nie masz roota ani żadnych modyfikacji?

1 godzinę temu, 12tomek1997 napisał(a):

czy aktualizacje romu odbywają się na takiej samej zasadzie jak rom rozwojowy czyli przez TWRP? 

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2022 o 14:57, Kacper Skrzypek napisał(a):

Zainstaluj apkę YASNAC, sprawdź tam SafetyNet i wyślij zrzut ekranu. Nie masz roota ani żadnych modyfikacji?

Ogólnie to przeszedłem z wersji rozwojowej na wersję stabilną. Zrobiłem to miflashem, nie było żadnych problemów. Wgrałem wersję MIUI 13.0.5. Następnie TWRP przez fastboota. Telefon bez problemu się włączał i działał normalnie. Próbowałem wgrać aktualizacje 13.0.6, ale niestety po tym telefon się uceglał więc wróciłem do 13.0.5, ale niestety Płatności nie działają. 

Screenshot_2022-11-15-10-35-48-098_rikka.safetynetchecker.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Link nie działa - znaczy przenosi ale tej wersji tam nie widzę nigdzie...

Unable to find any mirror information for the "/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_HMK30Pro_V13.0.6.0.SJKCNXM_v13-12.zip" file. Please select another file.

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv13/xiaomi.eu_multi_HMK30Pro_V13.0.6.0.SJKCNXM_v13-12.zip/download

Edytowane przez AmorR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...