Jump to content

xiaomi band 6 nfc nie mogę dodać karty

Izek
 Share

Recommended Posts

Witam

mam  opaskę band 6 i nie mogę dodać karty ,dochodzę do tego etapu gdy klikam dalej na chwilę pojawia się strona wczytania karty i znika. pojawia się komunikat nie udało się wczytać danych. Restart opaski aplikacji nie pomaga . Pomocy

1667655406289.jpg

• 2 weeks later...

Mam ten sam problem. Po kliknięciu dalej jest błąd "Nie udało się wczytać danych". Pierwszy raz korzystam z tego urządzenia, w sumie z jakiegokolwiek urządzenia Xiaomi (prócz konfigurowania ich w firmie), ale z innych for dowiedziałem się że ten problem występuje od dłuższego czasu a to nie jest jedyny problem (np. udostepnianie tętna też nie działa). Nie pozostaje nic jak tylko zwrot tego czegoś bo próbowałem już na różne sposoby to ogarnąć.

19 godzin temu, Janas napisał:

Mam ten sam problem. Po kliknięciu dalej jest błąd "Nie udało się wczytać danych". Pierwszy raz korzystam z tego urządzenia, w sumie z jakiegokolwiek urządzenia Xiaomi (prócz konfigurowania ich w firmie), ale z innych for dowiedziałem się że ten problem występuje od dłuższego czasu a to nie jest jedyny problem (np. udostepnianie tętna też nie działa). Nie pozostaje nic jak tylko zwrot tego czegoś bo próbowałem już na różne sposoby to ogarnąć.

Uwaga, dodawanie karty nagle dzisiaj losowo zadziałało, pozostają jeszcze to udostępnianie tętna i będę zadowolony xD

Edited by Janas
działa