Skocz do zawartości

Ustawienia alarmów i inne błędy opaski/aplikacji.


lkotor

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się wpakowałem z tym badziewiem.... Dałem się nabrać przez te zachwalające ten bubel recenzje na YT - miało być to samo co w Bandzie 6 tylko że jeszcze "Pro"... Jedziemy:

  1. Nie ma funkcji przypomnienia - B5 miała

  2. Nie można skonfigurować menu, listy aplikacji w opasce - żeby się dostać do np. minutnika muszę przewijać całe menu, cykle menstruacujne i inne funkcje których nie używam a których nie można ukryć/wyłączyć - w B5 się dało

  3. Nie ma skrótów do funkcji których używam, np stoper, wspomniany wcześniej minutnik etc - w B5 były

  4. Nie działa u mnie blokada ekranu, podczas kąpieli opaska żyje swoim życiem, ostatnio wyłączył mi się budzik - w B5 blokada działała

  5. Budzik - tylko w pierwszych siedmiu alarmach mogę ustawić powtarzanie w wybranych przeze mnie dniach tygodnia - 8, 9 i 10 alarm można ustawić tylko jednorazowo

  6. Brak trybu nocnego - B5 ma - opaska nawet na najmniejszym poziomie jasności lub w trybie automatycznym bardzo daje po oczach w nocy.

  7. Brak możliwości personalizacji wibracji - B5 ma.

 

Na plus jest bateria - po 12 dniach mam jeszcze 20% a wszystkie funkcje monitowania są włączone.

Kupiłem tą opaskę ze względu na większy ekran, liczyłem też że będzie więcej tarcz do wyboru. Muszę poszukać informacji przed zakupem jak to wygląda w Huawei Band 7 a tą dam dzieciom do zabawy.

 

Ale się oczyściłem ze złych emocji…. 😂😂😂

Edytowane przez lkotor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ale się oczyściłem ze złych emocji….


No to jest pozytyw, nie będziesz lał sąsiadów żeby rozładować emocje

Ja się tak zawiodłem przesiadają z AmazfitBip na AmazfitBip S, nie dość że wykastrowali z czujnika ciśnienia to i soft zwalili, brak pamięci na więcej jak jedno powiadomienie, brak możliwości powiększenia czcionki, menu niby można konfigurować ale mniej wygodne przewijanie, z tarczami też średnio na jeża, bo niekompatybilne z poprzednim modelem, a konwersja kulawo wychodzi. Za to cena wyższa niż poprzedni model.



Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...