Jump to content

lkotor

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by lkotor

 1. Cześć. Może ktoś mi pomóc wgrać najnowsze oprogramowanie? Pobrałem xiaomi.eu_multi_MIMAX_9.1.3_v10-7.0.zip, twrp-3.3.1-0-hydrogen.img i minimal_adb_fastboot_v1.4.3_setup.exe, ustawiłem debugowanie usb w telefonie i nie bardzo wiem co teraz zrobić. TWRP.img wrzuciłem do katalogu fastboota wg tej instrukcji - https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/. Wchodzę w fastboota na telefonie, wpisuję komendę w minimal adb i nic sie nie dzieje, pomoże ktoś?
 2. Tętna nie mierzę, nie używam tej funkcji. Kurczę, to się zaczęło dziać po tej aktualizacji o której pisałem, po kilku godzinach miałem zgon opaski. Pewnie to zbieg okoliczności bo ktoś inny też by tak miał
 3. Cześć. Po półtorarocznym, bezproblemowym okresie użytkowania chyba padła bateria, bo rozładowuje się w 5 godzin. Myślałem że to może wina Mifit, gdyż stało się to od razu po przedostatniej aktualizacji, ale ponowna instalacja etc nic nie pomogła. Ktoś ma jakieś pomysł co jeszcze można zrobić, bo baterii to się w tym chyba nie wymienia
 4. Witam wszystkich. Czy mogę prosić kogoś cierpliwego o pomoc w aktualizacji mojego mimaxa? Nie znam się na tym, więc chodzi mi o pomoc krok po kroku, dobranie wersji oprogramowania, linkami itd. Dzięki.
 5. Tak to wygląda, szybka zasłania czarną cześć wyświetlacza.
 6. Sorki za nieobecność - nawał pracy. Oto link do mojego szkła http://allegro.pl/show_item.php?item=6259983998&snapshot=MjAxNi0wOC0xNlQwOToyNDowMVo7YnV5ZXI7NzNiMjMxYjY2NDU4MmNkOWRiNGQwNWZlZTU1ZTY0NjMxOGY4ODc5NmY3OGUyYzIyMGZkZjgyYmFhYWYxMzEwNw== oraz folia również w tym samym rozmiarze http://allegro.pl/show_item.php?item=6351276094 . Tutaj są do wyboru 3 folie - wszystkie szerokie na 82.6mmm . Wieczorem wrzucę zdjęcie jak to u mnie wygląda.
 7. Ten byłby w porządku, ale odświeża się co 5 sekund, tak samo jak inne z marketu. Masz jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje?
 8. Poszukuję zegara cyfrowego z sekundnikiem, takiego jak np. Second Clock (Martin Beran). Na Samsungu Note 2 działał dobrze, a na Mi Maxie się zatrzymuje. Chyba że ktoś wie jak go ustawić żeby działał.
 9. Witam wszystkich. Jestem świeżym posiadaczem Mi Maxa, i również miałem problem z kupieniem szkła ma ekran. Pierwsze było z Mobilecasses - oczywiście za małe, ale podeszli profesjonalnie do reklamacji i zwrócili mi kasę. Napisałem do pozostałych sprzedawców z zapytaniem o szerokość i dwóch miało właściwą czyli 82.6 mm. Kupiłem więc taką za 11 zł i jest odpowiednio dopasowana. Jak ktoś będzie chciał namiar to proszę dać znać.
×
×
 • Create New...