fraunos Opublikowano 29 Lipca 2015 Opublikowano 29 Lipca 2015 (edytowane) Hej, witam. Dzis przyszla paczuszka, ale jestem troche zawiedziony. Ekran pomimo wcisniecia przycisku power wylacza sie, ale podswietlenie wciaz dziala, do tego nie da sie w ogole regulowac jasnosci. Jak myslicie, czy to problem softu? Wgrana jest jakas dziwna wersja. Lepiej napisac do chinczyka, czy przegrac soft po prostu? Edytowane 29 Lipca 2015 przez fraunos
Nezumi Opublikowano 30 Lipca 2015 Opublikowano 30 Lipca 2015 Wgraj MIUIPolska, jeżeli system się wgra to telefon powinien być oryginalny, a w dodatku powinno to rozwiązać twój problem
fraunos Opublikowano 30 Lipca 2015 Autor Opublikowano 30 Lipca 2015 (edytowane) Przy updacie mialem error, wiec chcialem sprobowac fastbootem, ale z tej ich witryny (http://en.miui.com/a-234.html) pobiera sie wieki i ciagle przerywa.. Czy nie ma ktos linka do lepszego serwera? Albo czy ktos moglby zuploadowac paczke? Edit: A dobra.. Wznowilo sie po 15 minutach. Poczekam jeszcze godzine i zobacze jak to wyglada Edytowane 30 Lipca 2015 przez fraunos
Nezumi Opublikowano 30 Lipca 2015 Opublikowano 30 Lipca 2015 http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ Tutaj masz 3 metody instalacji MIUIPolska na oryginalnych urządzeniach Xiaomi... jeżeli nie możesz zainstalować MIUIPolska na swoim urządzeniu, możesz mieć jakąś podróbkę
fraunos Opublikowano 30 Lipca 2015 Autor Opublikowano 30 Lipca 2015 No jakos poszlo. Ten chinski system po prostu byl jakis na prawde slaby.. Teraz ekran jest naprawiony, ale mam kolejny problem. Telefon nie moze znalezc sieci. Podejzewam, ze to problem z bandingiem, wgralem Redmi 2 Latest Stable Version Fastboot File Download, nie wiem, moze zle wybralem, bo widze, ze tego Redmi 2 jest pare wersji. Mam tez jakis problem z Google Play, jeszcze o tym poczytam.. Poki co dzieki za wskazowki ale jeszcze chyba troche sie z nim bede bawic Play magiczne zaczął działać.. Został w takim razie problem sieci
Rekomendowane odpowiedzi