Skocz do zawartości

Xiaomi watch s1 Android auto


papakruk

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Miał ktoś może problem z sytuacją gdzie zegarek na ręku, podczas jazdy samochodem z Android auto i w sytuacji gdzie dzwoni telefon, rozmowa przekierowana jest na telefon i zegarek zamiast na głośniki w aucie? Podobnie z próbą dzwonienia przez Android auto. Też kieruje przez zegarek.

 

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja tak mam z s1 active i Xiaomi POCO x3 NFC. Jak przekierowuję połączenie w bluetooth na zegarek to w aucie telefon szaleje. Niby dzwoni ale rozmowa jest wyłącznie przez słuchawkę i co najlepsze, nie widzę na telefonie żeby było jakiekolwiek aktywne polączenie. Właśnie szukam rozwiązania i natknąłem się na Twój wpis. Udało Ci się to rozwiązać? Kolega z zegarkiem innego producenta miał identyczny problem i pokonała go aktualizacja systemu, która zawierała rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmagam się z tym samym, S1 Active zazwyczaj przejmuje połączenie. To co u mnie pomogło, to wyłączenie w ustawieniach bluetooth zegarka odbierania połączeń. Niestety, wtedy nie pokazuje na zegarku, że ktoś dzwoni. Szukałem, pytałem i chyba jest to problem nierozwiązywalny. Wychodzi na to, że może być tylko jedno urządzenie bluetooth do odbierania połączeń, bo jak są dwa to szaleje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam to samo. Mam smartwatch od tygodnia i dostaję już szału. Mam do telefonu podłączony watch S1 i samochód. Dzwoni telefon odbieram na ekranie w samochodzie i w sekundzie rozmowa przełącza się na zegarek. Wybieram numer na ekranie samochodu i po uzyskaniu połączenia od razu przełącza się na zegarek. Nawet w przypadku podłączenia słuchawek bluetooth zegarek przejmuje kontrolę. Jedna wielka kupa!!!!! Mój stary Galaxy watch radził sobie doskonale, ale padł po trzech latach. Zniesmaczony przesiadłem się na Xiaomi i okazało się że do Samsunga jest im baaaardzo daleko. Ten zegarek (smartem trudno go nazwać) jest jedną wielką porażką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...