Skocz do zawartości

Wgranie modów


rodriguez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czytam, czytam różne wątki w sprawie modów hulajki, ale do końca nie bardzo wszystko rozumiem, stąd moje pytanie. Posiadam hulajkę pro2 DRV 245, BMS141, BLE 136, natomiast nie wiem jaki numer mam esc (3.0 czy 3.1), przypuśćmy że mam 3.0 czy taką hulajkę da się podkręcić, a jeśli mam 3.1 czy też się da?

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mówisz o zmianie parametrów przy pomocy aplikacji to przy BLE 1.3.6 i ESC z pcb 3.0 lub niższym odpowiedź brzmi - TAK, da się 

w przypadku BLE 1.5.7 - nie da się

również gdy ESC ma pcb w wersji 3.1 i wyżej - nie da się - tzn. da się, ale uceglisz sterownik i będzie potrzebny ktoś kto go sfashuje po kablu dość nowym sposobem a nie każdy to ogrania

Więc zanim będziesz cokolwiek robił upewnij się na 100% jaką masz wersje sterownika bo narobisz sobie niepotrzebnych problemów a może i dodatkowych kosztów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.08.2022 o 07:45, rodriguez napisał:

Witam.

Czytam, czytam różne wątki w sprawie modów hulajki, ale do końca nie bardzo wszystko rozumiem, stąd moje pytanie. Posiadam hulajkę pro2 DRV 245, BMS141, BLE 136, natomiast nie wiem jaki numer mam esc (3.0 czy 3.1), przypuśćmy że mam 3.0 czy taką hulajkę da się podkręcić, a jeśli mam 3.1 czy też się da?

Z góry dzięki za odpowiedź

Miałem bardzo podobny software w swoim Mi pro 2 z 01/2022. Sterownik jaki mam, to V3.1, który do niedawna był uważany za niemożliwy do modowania. Okazało się jednak, że jedynie wgrywanie starszego oprogramowania powoduje bricka. Jak nie ma BLE157, to spokojnie możesz wgrywać zmodowane DRV247. Sam to dzisiaj w swojej zrobiłem i brak jakichkolwiek problemów. Polecam poczytać sobie cały wątek z tego niemieckiego forum.

https://rollerplausch.com/threads/neuer-controller-v3-1-bei-aktuellen-xiaomi-rollern-brickgefahr-bei-drv-downgrade-vorgehen.5187/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2022 o 20:14, mxrider97 napisał:

Miałem bardzo podobny software w swoim Mi pro 2 z 01/2022. Sterownik jaki mam, to V3.1, który do niedawna był uważany za niemożliwy do modowania. Okazało się jednak, że jedynie wgrywanie starszego oprogramowania powoduje bricka. Jak nie ma BLE157, to spokojnie możesz wgrywać zmodowane DRV247. Sam to dzisiaj w swojej zrobiłem i brak jakichkolwiek problemów. Polecam poczytać sobie cały wątek z tego niemieckiego forum.

https://rollerplausch.com/threads/neuer-controller-v3-1-bei-aktuellen-xiaomi-rollern-brickgefahr-bei-drv-downgrade-vorgehen.5187/

dokładnie potwierdzam , uzyłem stlinka do obnizenia ble i sterownik 3.1 odblokowany softem drv247

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Może jest ktoś z Poznania lub okolicy, kto byłby chętny do sprawdzenia możliwości i wgrania softu do mojej nowej Pro2? Niby produkcja bat. 06.2021, a na tabliczce jest 10.2021 ale nic więcej nie mogę odczytać, bo nie mam nawet dostępu do Androida, żeby zainstalować tę aplikację. Nie mam też możliwości pożyczenia czy poproszenia kogokolwiek z tym systemem o wgranie i sprawdzenie co tam siedzi i wolałbym się spotkać z kimś ogarniętym w tej materii.

Edytowane przez Shrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 21.10.2022 o 09:59, Shrek napisał:

Może jest ktoś z Poznania lub okolicy, kto byłby chętny do sprawdzenia możliwości i wgrania softu do mojej nowej Pro2? Niby produkcja bat. 06.2021, a na tabliczce jest 10.2021 ale nic więcej nie mogę odczytać, bo nie mam nawet dostępu do Androida, żeby zainstalować tę aplikację. Nie mam też możliwości pożyczenia czy poproszenia kogokolwiek z tym systemem o wgranie i sprawdzenie co tam siedzi i wolałbym się spotkać z kimś ogarniętym w tej materii.

Mogę odblokować jestem z obo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
W dniu 31.10.2022 o 16:25, Shrek napisał(a):

Już zrobiłem, dzięki. Trochę też daleko jednak więc i tak by to nic nie dało :-)

Cześć ,

Mam Xiaomi Scooter PRO 2 rok prod. 2022

UID nie zawiera FF oraz na płytce znajduje się v3.1

BLE Version: obniżony za pomocą STLINK z 1.5.8 do 1.3.4

BMS Version: 1.4.1

ESC Version: 2.5.2

Czy można prosić o HowTo ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2022 o 16:21, sebekcrx napisał(a):

dokładnie potwierdzam , uzyłem stlinka do obnizenia ble i sterownik 3.1 odblokowany softem drv247

Cześc , ja również obnizyłem ble do 1.3.4, mam 3.1, chciałbym wgrać drv247 ale nie widzę skąd pobrać blik i jak go wgrać.

Czy możesz pomóc ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...