Jump to content

Xiaomi Redmi Note 8 Pro ciągle się restartuje.

exst
 Share

Recommended Posts

Witam, 
Od wczoraj mój Xiaomi Redmi Note 8 Pro bez przerwy się restartuje (do momentu pojawienia się logo Redmi i z powrotem). 
Chciałbym choćby dokonać factory restet, jednakże nie jestem w stanie wejść w recovery mode, a fastboot po pojawieniu się jego logo ponownie wyłącza się po chwili.
Proszę o pomoc w tej sprawie, jak choćby spróbować go całkowicie zresetować.

@maszkara72 Sam zaczął się restartować 

Wyczytałem, iż może to być kwestia aktualizacji. Chciałem spróbować hard resetu, jednakże telefon nie przepuszcza mnie dalej niż logo "Redmi". Jedyna kombinacja klawiszy, która działa to ta uruchamiająca fastboot, aczkolwiek on po chwili również znika, a telefon uruchamia się ponownie.

37 minut temu, exst napisał:

@maszkara72 Sam zaczął się restartować 

Wyczytałem, iż może to być kwestia aktualizacji. Chciałem spróbować hard resetu, jednakże telefon nie przepuszcza mnie dalej niż logo "Redmi". Jedyna kombinacja klawiszy, która działa to ta uruchamiająca fastboot, aczkolwiek on po chwili również znika, a telefon uruchamia się ponownie.

A mialeś aktualizację przed tymi dziwnymi zachowaniami smartfona?

• 2 months later...
  • 1 month later...

Dobra, naprawiłem. Jakby ktos mia problem to polecam to zrobic. Tylko wszystke dane z telefonu sie usuną.

Jak wykonać twardy reset w Redmi Note 8 Pro

Nie można uzyskać dostępu do menu Redmi Note 8 Pro z powodu bootloopa, oto jak rozpocząć procedurę resetowania z telefonu.

WAŻNE: ta procedura obejmuje formatowanie telefonu i wynikającą z tego utratę wszystkich danych.

1. Przytrzymaj klawisze zasilania i zwiększania głośności wciśnięte razem przez kilka sekund i zwolnij je, gdy pojawi się logo Xiaomi
  2. W ten sposób uzyskasz dostęp do tryb odzyskiwania
  3. Naciśnij przycisk zmniejszania głośności, aby przejść do „Wyczyść dane“, Potwierdź naciskając przycisk zasilania
  4. Naciśnij go ponownie, aby wybrać „Wyczyść wszystkie dane"
  5. Naciśnij przycisk zmniejszania głośności, aby przejść do „Potwierdzać”I naciśnij przycisk zasilania
  6. W tym momencie logo Xiaomi pojawi się ponownie i rozpocznie się procedura, na końcu której będziesz miał napis "Dane zostały pomyślnie wyczyszczone"
  7. Naciśnij przycisk zasilania, aby powrócić do menu początkowego i ponownie, aby wybrać opcję „Reboot”I uruchom ponownie smartfon

W tym momencie powinieneś przywrócić prawidłowe działanie smartfona. Ponowne uruchomienie może zająć kilka minut.

• 2 months later...

Ogólnie tak, miałem taki problem przed chwilą. Rozwiązałem go bardzo łatwo, powiedziałem do telefonu "chińczyku ja żartowałem z tym placem tianamen" bo NIC tam się nie zdarzyło. Chińczyk był łaskawy i najedzony chyba więc odblokował mi telefon. Pozdrawiam i życze powodzenia!

18 godzin temu, neri0 napisał(a):

Ogólnie tak, miałem taki problem przed chwilą. Rozwiązałem go bardzo łatwo, powiedziałem do telefonu "chińczyku ja żartowałem z tym placem tianamen" bo NIC tam się nie zdarzyło. Chińczyk był łaskawy i najedzony chyba więc odblokował mi telefon. Pozdrawiam i życze powodzenia!

Bardzo zabawne , ostatnio dużo telefonów łapie bootloop i o dziwo wszystkie mają wersje Global lub EU ale to chyba to samo po aktualizacji od Redmi Note 7 aż do nowego Redmi Note 12 winny jest za to jakiś plik nie pamiętam jaki u nas na portalu jest napisane jaki . Polecam wgrać nasze xiomi.eu i nie będzie tego problemu