Skocz do zawartości

Dzownek się zacina, nie da sie prowadzić rozmów przez messenger i whatsapp


bigkaban

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mialem a11 na 12x i wszystko chodzilo super ale zachcialo mi sie aktualizacji do a12... wszystko na miui polska.. po aktualizacji ktos do mnie dzwoni to dzwiek sie zacina.. mowie wgram rozwoja ale to samo... dzwonek dzwoni 3 sekundy potem 3 sekundy przerwy i tak dalej... rozmowa normalnie ale na whatssapie czy messengerze nie pogadam takie scinki.. zrobilem wipe... nie pomoglo. Zauwazylem, ze aktualizacja systemowa google play ma date 1 wrzesnia 2021. Wyszukuje z marca 2022 instaluje i potem restart... tel sie wlacza pochodzi z 30 sekund czyli do pelnego zaladowania.. no moze minute i robi restart... potem data aktualizacji znowu wrzesien 2021... przez te chwile jak jest marzec 2022 chodzi ok... juz nie mam pomyslu.. sciagnac wersje 11 i wgrac przez fastboota czy nie da sie zanizyc? bo telefon nie nadaje sie do uzytku w takim stanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kacper Skrzypek napisał:

Wyłącz OK Google i napisz, czy to pomoże. Oprócz tego wyczyść dane apki Uprawnienia, to pomoże na restarty.

 restart jest tylko po aktualizacji aktualizacji systemowej google play z wrzesien 2021 na marzec 2022... tak jakby ja usuwal bo po restarcie wraca do wersji wrzesien 2021 ok google nie wlaczalem

Zrobilem jeszcze z 10 razy wipe za ktoryms razem pobral te aktualizacje i od godziny jest ok.. bede informowal.

 

Edytowane przez bigkaban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ZduneX25 zmienił(a) tytuł na Dzownek się zacina, nie da sie prowadzić rozmów przez messenger i whatsapp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...