Jump to content

Przegląd custom romów

Recommended Posts

• ZduneX25 changed the title to Przegląd custom romów

Żaden nie dorównuje MIUI pod względem funkcjonalności, ale jeżeli nie przeszkadza ci kastrat aparatu i czasami niedziałający mikrofon rozmów, to CRDROID.

Na pewno są płynniejsze od MIUI. Z racji że nie ma TWRP którym można zrobić backup na A12,  mało ludzi się bawi w customy bo szkoda czasu, dlatego od roku doskwierają im choroby wieku dziecięcego.

• Like 1

Witam i tu ciebie poniosło i widać że masz pojęcie o customach jak ksiądz o podatkach .

Ogólnie sam siedzę na custom Romie z tego względu że działa rezposywnie , bateria dłużej trzyma ,telefon przyspieszył i to widać ,aplikacja aparatu jest i to nawet miui cam ,albo anx ,albo gcam ,kto co woli 😀 personalizacja lepsza ,brak tych dziadowskich kwadratowych dymków Messenger ,lepszy moduł atmos,lepsze zarządzanie pamięcią RAM i masową .

Co prawda próbowałem siedzieć na miui ,ale jednak jest różnica między tym i tym na korzyść customa dużo osób to powie jak ktoś już zasiadł na aosp np więc polecam .

Zainstaluj apk telegram i znajdź grupę Redmi Note 10 pro updates

• Like 1

Wszystkie customy wygladsja tak samo jedne sa bardziej dopracowane drugie mniej , fakt jest fajne twrp na a12 a bateria ostanio mi tyle samo wytzymywala co na miui no sa kernel, ktos kto lubi surowy system to niech siedzi

Sent from my 2201122C using Tapatalk

• Like 1

Wejdz na telegram wpisz swoj model telefonu I powinna eyskoczyc grupa I szukaj na pokoju Bo nie mam czasu teraz

To pobierz z GP I ta tez sa recovery do wszystkich modeli ( miui downloader ewentualnie Xiaomi tool v2 z neta tez ci wyszuka i nawet zainstaluje)

50819c9c33ec264a7b019b1b827552d9.jpg

• Like 1

Dobre bzdury wypisujecie. Nie ma TWRP na A12 którym zrobisz backup.

To co nie działa na customach tak dobrze jak na MIUI:

- prędkość uruchamiania aparatu i robienia zdjęć

- brak 108MP

- automatyczne wyostrzanie zdjęć

- brak slo-mo lub błędy

-NFC - żeby zapłacić nie wystarczy tylko odblokowanie telefonu

- mikrofon sporadycznie nie działa lub działa za cicho

- automatyczne nagrywanie rozmów, gorsza jakość, niektórych nie nagrywa wcale

- bateria lepsza przez pierwsze 5 dni później gorzej niż MIUI (u mnie przez 7 godzin snu ubywa 6% baterii z wifi bluetooth gps włączonymi)

- customy płynniejsze ale freezy.

Popatrz sobie na XDA, w każdym temacie ktoś pisze że zbyt dużo bugów i jak wrócić do MIUI

edit

-brak szybkiego ładowania

Edited by KANAR
  • Like 1