Jump to content

VoLTE - nie można wykonywać połączeń


maciek1108

Recommended Posts

Mi10T lite  Miui 13 Android 12 wersja stabilna .Problem polega na tym ,ze gdy mam włączone VoLTE nie mogę nawiązać połączenia głosowego , od razu po wybraniu numeru pokazuje komunikat ZAKOŃCZONO  , po wyłączeniu VoLTE działa wszystko , czy to wina sieci a mam w T-Mobile czy czegoś innego ? Jak to naprawić ?

Edited by maciek1108
Link to comment
Share on other sites

  • maciek1108 changed the title to VoLTE - problem z wykonywaniem połączeń
  • 1 month later...

Cześć Maciek. Mam dokładnie tą samą kombinacje. Czyli Mi10T lite i najnowszą aktualziacje i karte w T-mobile. I dokładnie ten sam problem. Na wyrywkowe telefony głównie numery należące do T-mobile udaje mi się zadzwonić. Do mnie bezproblemu, można. Tak samo jak Volte przestało działać VoWifi. Zgłosiłem już do działu technicznego i mieli do 27.04 czyli dziś rozwiązać sprawę. Telefon oczywiście był przywracany do usatwień fabrycznych co mnie bardzo bolało. Jedyny plus po tym zabiegi, że bateria trzyma jak nowa. 

Może jak też zgłosisz ten sam problem to jakoś nabierze to jakiegoś większego znaczenia. Przygotuj numery telefonu i godziny w których chciałeś wykonac odrzucone połączenie za pomocą Volte bo pytają się. Ciekawe czy technicy na podstawie logów coś wymyślą. 

Tak przy okazji tematem już interesuje się od samego początku. I większośći wszystko podobno działa z naszymi teleofnami. Pytanie tylko z jakiej sieci korzystają i skąd mają telefony. Mój jest z wolnej sprzedaży i jak dobrze pamiętam z x-sklepu by nie robić reklamy. 

Edited by kill649
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pojawiła się aktualizacja zabezpieczeń 13.0.4.0.sjseuxm ważąca coś około 800MB. Po aktualizacji znów aktualizacja 13.0.4.0.sjseuxm ale ważąca już 3GB czyli ściąga cąły obraz. I eureka. VoLTE i VoWIFI działa poprawnie. 

Link to comment
Share on other sites

  • ZduneX25 changed the title to VoLTE - nie można wykonywać połączeń
  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...