Jump to content

Mi 11 Lite 5G - MIUI 13 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 13.0.7.0.SKICNXM - Android 12

Recommended Posts

Mam to samo ( prawie). Telefon i wiadomości od Google działają ok. Natomiast kontakty nie. Niby wszystkie są, ale bez numerów. 

Tylko mam jeszcze jeden problem, który doprowadza mnie do szewskiej pasji. Powiadomienia z kilku aplikacji m.in. wiadomości, watshapp. Ustawiam własny dźwięk powiadomienia i działa... do restartu telefonu. Później od nowa ustawianie i działa do wyłączenia telefonu.

P.S. Udało mi się uruchomić aplikację kontakty Google 😀.

W uprawnieniach aplikacji telefon Google zezwoliłem na dostęp do kont na urządzeniu. Pokazały się kontakty z numerami.

Edited by bo_jarek

W dniu 16.02.2022 o 17:22, Licht napisał:

Sorry, że tak drążę ten temat, ale u mnie aplikacja Kontakty Google w żaden sposób nie chciała współpracować z Dialerem Google i przy próbie wyboru kontaktu z listy, zwracała komunikat, że jest pusty, co oczywiście mijało się z prawdą.

Zależało mi na dialerze od Amerykanów, bo bardzo skutecznie odsiewa spam, a cecha ta jest nie do przecenienia, natomiast w dialerze od Xiaomi można tylko zablokować rozmówców spoza listy kontaktów (nieznanych), a to jednak nie to samo.

Dla mnie opcja nagrywania rozmów jest priorytetem, a nie że odsiewa spam, czego w "ameryce" jest brak.

15 godzin temu, nexxus2 napisał:

Dla mnie opcja nagrywania rozmów jest priorytetem, a nie że odsiewa spam, czego w "ameryce" jest brak.

I dla mnie jest ona istotna, niemniej jeszcze bardziej cenię sobie święty spokój, który zapewnia ochrona przed spamem.

Jest kilka skutecznych aplikacji rejestrujących rozmowy telefoniczne, działających odrębnie od systemowego dialera i w sumie działa to nie mniej dobrze, niż wykorzystywanie aplikacji Dyktafon przez systemowy dialer, jak w aplikacji Xiaomi.

4 godziny temu, Licht napisał:

I dla mnie jest ona istotna, niemniej jeszcze bardziej cenię sobie święty spokój, który zapewnia ochrona przed spamem.

Jest kilka skutecznych aplikacji rejestrujących rozmowy telefoniczne, działających odrębnie od systemowego dialera i w sumie działa to nie mniej dobrze, niż wykorzystywanie aplikacji Dyktafon przez systemowy dialer, jak w aplikacji Xiaomi.

Możesz podać przykłady sprawdzonych apek do rej. rozmów?

4 godziny temu, kamil3451 napisał:

Możesz podać przykłady sprawdzonych apek do rej. rozmów?

Wypróbuj aplikację CallApp, to istny kombajn wszystko w jednym (dialer, nagrywanie rozmów, blokowanie spamu i wiele więcej).

Nie chcę podawać nazw konkretnych ACRów, jako że używałem ich na innych markach telefonów (Samsung, Sony), a co telefon, nawet w ramach tej samej marki, to inna współpraca z rejestratorami.