Skocz do zawartości

przycinanie dźwięku z youtube Mi Box 3, 4K HDR Android TV 6.0


boru

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem u siebie. Podczas oglądania niektórych programów z youtube dźwięk co kilkanaście sekund zanika na kilka sekund. Oczywiście ten sam program oglądany na komputerze nie stwarza problemów. Co ciekawe to dzisiaj oglądałem jeden wywiad i głos podczas kiedy mówi dziennikarka nie zacina się. Natomiast gdy zaczyna mówić gość pojawia się wspomniany problem. 
Posiadam Mi Box 3, 4K HDR Android TV 6.0.
Czy ktoś ma pomysł co jest przyczyną i jak można ją usunąć?

Edytowane przez boru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • boru zmienił(a) tytuł na przycinanie dźwięku z youtube Mi Box 3, 4K HDR Android TV 6.0
  • 2 tygodnie później...

Nie widzę takiej aplikacji do ściągniecia na miboxa. 

O co chodzi z tym dźwiękiem? Wygląda to tak, jakby jedna osoba była nagrana na jednej ścieżce dźwiękowej a druga osoba na innej. I jedna z tych ścieżek wycisza się na chwilkę co kilka- kilkanaście sekund. Na innych urządzeniach jest ok. Nie ma zauważalnych problemów z dźwiękiem. Natomiast na miboxie od czasu do czasu jest ten problem.

Edytowane przez boru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokombinowałem z kablami i podłączeniami i okazuje się, że coś jest na rzeczy. Problem pojawia się, kiedy mibox podłączony jest kablem HDMI przez Soundbar do TV. Jak podłączyłem bezpośrednio kablem HDMI do TV i dźwięk jest z telewizora to problemu nie ma. 
Soundbar to Fidelio HTL9100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...