Jump to content

Vectra na Mi Box S

Norbas
 Share

Recommended Posts

4 godziny temu, Netoper napisał:

No to znowu zapytam, w czym masz problem, nie możesz zainstalować wtyczki czy instaluje się ale nie działa.?
Bo wcześniej pisałeś o przeglądarce.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

W przeglądarce nie działa, albo ja nie umiem uruchomić. Nie wiem jak mam znaleźć wtyczkę do Vectry i czy istnieje. Tu nie ma co rozumieć, po prostu jestem zielony w temacie i szukam po omacku, a mam wrażenie że dla Ciebie to chleb powszedni i irytuje Cię ktoś kto może się na tym zwyczajnie nie znać bo od wczoraj się zderzył z tematem. Mnie też irytują zieloni w mojej dziedzinie, jednak staram się tego nie okazywać i wskazać drogę by nie zniechęcać.

Matheusz dziękuję. To już jakiś konkret którego szukałem. Postaram się to jakoś zainstalować i może się uda :-)

• Like 1

Nie nie irytuje mnie, tylko tak zadajesz pytania że nie do końca wiadomo o co Ci chodzi, czy o pakiet internetowy, czy o pakiet TV internetowej, czy o jakieś inne pakiety, i w końcu się okazuje że chcesz w kodim mieć kablówkę, a nie tak jak pisałeś że tak jak w laptopie przez przeglądarkę.
Dlatego dopytywałem co jest konkretnie problemem.
A nie wpadłem na to że mając kablówkę i telewizor/monitor, chcesz wtyczkę do kodiego żeby na telewizorze/monitorze oglądać programy kablowe.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka