Skocz do zawartości

Utrata passy


Kratos90

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

korzystając z Mi band 6 na Mi 9T Pro zauważyłem dziś wieczorem (2 grudnia 2021) utratę prawie 120-dniowej passy.

Zamiast tego zastałem passę 2-dniową (która nie liczyła osiągniętego celu za obecny dzień, lecz za dwa poprzednie), która następnie zmieniła się w 0 dni, a potem w 6 i tak krąży po tych ilościach.

Restart telefonu oraz opaski nie pomaga.

Czy ktoś miał podobny przypadek w ostatnim czasie i to na Mi band 6?

Był już podobny wątek, lecz dotyczył Mi band 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mimo dalszego kontynuowania 8k kroków dziennie oraz ponownym sparowaniu opaski, aplikacja w dalszym ciągu prezentuje passę w taki sposób, screeny.

Czy jak odinstaluje i zainstaluje ponownie Mi Fit to jest szansa, ze passa przeliczy się wg danych jakie posiada za ostatnie miesiące (mam nadzieję, że są w chmurze,a nie tylko w aplikacji)? 

Mimo iż aplikacja w historii ma ilości kroków to jednak największą satysfakcję sprawiała mi liczba dni widoczna na dole frontowej strony.

IMG_20211213_101135.jpg

Screenshot_2021-12-13-10-10-06-315_com.xiaomi.hm.health.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.
Dla niektórych może to wydawać się banalnym pytaniem, ale wraz z instalacją aplikacji Mi Fit wersja 5.6.0 nie mogę znaleźć (lub jej nie ma?) okienka/opcji passy. Gdy wchodzę na profil w aplikacji dalej jest możliwość podejrzenia: osiągnięto cel: 749 dni.
Wcześniej używałem opaski mi band 3, od 3 dni używam 6, która za nic w świecie nie chciała się połączyć ze starszą wersją aplikacji Mi Fita.
Widzę w komentarzach, że użytkownik Kratos90 ma możliwość podglądu passy i jednocześnie aplikacja działa mu z mi bandem 6.
Prośba/Pytanie, czy któraś z wcześniejszych wersji aplikacji Mi Fit jeszcze pokazuje passę i łączy się z mi bandem 6?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...