Jump to content

Bateria w redmi note 10 pro

robmar6142
 Share

Recommended Posts

Witam

Czy aktualizował ktoś telefon do wersji 12.5.2.0 Enhanced?. Ja to zrobiłem zmieniając region na Czechy, aktualizacja ważyła niecały 1Gb. Możliwe ze mi się wydaje , ale telefon szybciej traci baterię, chociaż według info w tej wersji powinna być poprawa co do żywotności baterii.

Ma ktoś jakieś spostrzezenia?

Cześć, ja po aktualizacji do 12.5.6.0 Enhanced mam takie same odczucia co do baterii. Pierwsze co zauważyłem to sugerowany czas pracy na baterii tuż po odpięciu od ładowarki przy 100% to 26h wcześniej na 12.5.4.0 było ponad 52h. I w rzeczywistości przy moim użytkowaniu telefonu czas pracy spadł o połowę, dla mnie ta aktualizacja zepsuła baterie.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Dnia 15.12.2021 o 14:46, FromWP napisał:

O Miflashu z zablokowanym bl zapomnij. Przez systemowe recovery (o ile pozwoli).

Jestem już po odblokowaniu bl i wgrywaniu starszych soft-ów ale nic to nie daje. Na szybko instalowałem wersje 11, 10, 8 i 7 na każdej ta sama sytuacja z dep sleep :(

Wygląda, że udało mi się zlokalizować problem z nie przechodzeniem w stan uśpienia deep sleep w Redmi Note 10s, aktualnie soft najnowszy eea 12.5.14

Nie dawało mi to spokoju i już zrezygnowany szukałem jakiegoś rozwiązania klikając po opcjach telefonu.

Spróbowałem i wyłączyłem poziom jasności automatyczny wyświetlacza :-) w aplikacji od razu zaczął się pokazywać stan deep sleep :-)

Pytanie teraz czy to kwestia oprogramowania czy np. coś się sprzętowo podziało.

Dołączę zrzuty ekranu po wyłączeniu automatycznego poziomu jasności. Wcześniej była linia ciągła "wybudzenia" i w ogóle nie przechodził w deep sleep.

400822920_redminote10s.thumb.jpg.fa7688c5487b6074e456104a69fa806e.jpg630886588_deepsleep.thumb.jpg.87f48ca9be953c361bc2a52d0661b7ab.jpg

Edited by adalis