Jump to content

Panel/obudowa biały/czarny do Mi4 - są w sprzedaży ?!?

kulig007
 Share

Recommended Posts

Witam. Mam pytanie odnośnie tej oferty z Alledrogo:

http://allegro.pl/tylna-klapka-obudowa-miui-xiaomi-m4-mi4-biala-i5380839132.html

W opisie autor podaje, że panele są nowe, oryginalne. Co do oryginalności, to tego nie kwestionuje, bo na takie wyglądają...Ale chodzi mi o to magiczne słowo "nowe".

Czy te standardowe panele - biały/czarny Xiaomi rzeczywiście miało w sprzedaży ?!?

Z góry dzięki za odpowiedź.

PS. Bo jak przejrzeć aukcje tego użytkownika, to dużo części ma z demontażu ...Więc może te panele są tylko ładnie "odpicowane" na nowe ?!

Edited by kulig007

Xiaomi nie sprzedaje części ale nie znaczy to, że ta klapka nowa nie jest. Ten sprzedawca albo kupuje telefony i demontuje albo zamawia poszczególne części w Chinach u dystrybutora. Akurat ta klapka jest dostępna nawet u mojego dostawcy więc to nic szczególnego. Są sklepy internetowe chińskie, które sprzedają tylko części do Xiaomi, Meizu itp i oni telefony demontują. Ale też nie zawsze i nie wszystko. Np ekrany do Mi2, które są w obrocie w większości to nieoryginalne produkty i te są kupowane przez tych dystrybutorów gdzie indziej.

Wysłane z MI Note Pro

• Like 1

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...