Skocz do zawartości

kamera mi home security 1080p magnetic mount


mpshotter

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mpshotter napisał:

czy jest możliwość podglądu obrazu z kamery za pomocą PC

Tak, tą apką. Niestety żeby z tą kamerą (w wersji eu) działało trzeba znaleźć w katalogu zainstalowanej apki plik config.dll i go wyedytować. Zmienić na  "machineCode": "de".

https://cdn.cnbj2.fds.api.mi-img.com/chuangmi-cdn/pc/IMICamera_setup.1.5.0.1.exe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dalej mam problem od kilku dni planuje zrobić tak jak kolega pisał ale nic to nie daje język cały czas wyswietla się w aplikacji chiński edycja pliku nic nie daje,

po zmianie języka w aplikacji i próbie logowania się loginami jak na telefonie nie mozna się zalogować dopiero przy chyba loginie na telefon loguje się ale nie ma żadnych urządzeń, jakieś pomysły?

 

Druga sprawa sformatowałem kartę pamięci przez kamerkę i mam problem, chciałem zgrać pliki z karty na komputer ale nie wykrywa pamięci w komputerze i telefonie (na kamerce wszystkie pliki sa) jest jakaś szansa na ściągnięcie tych plików na kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mpshotter napisał:

nie wykrywa pamięci w komputerze

A odmontowałeś kartę SD w kamerce przed wyjęciem?

Zmiana języka to krzaki na górze po prawej na ekranie konfiguracji. Można użyć tłumacza googla, tłumaczy z chińskiego w czasie rzeczywistym (korzystając z aparatu). Na pewno zapisały się zmiany po edycji config.dll? Najlepiej przenieść np na pulpit, wyedytować i przenieść tam gdzie był (Windows moze blokować edytowanie). Zmiana tego configa to zmiana serwera na europejski. Trzeba zalogować się tym samym kontem co w MiHome (może być po nr telefonu). U mnie działa z Magnetic mount i podobno działa z większoscią kamer Mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Mam pytanie. 

Kupiłem kamerę jak w temacie i mam problem z zobaczeniem jej w XiaomiHome na jednym z telefonów.

Na dwóch innych - Xiaomi i Samsung - bez problemu wszystko dzała.

Natomiast na innym Samsungu program Xiaomi Home nie znajduje kamery w sieci WiFi.

Domyślam się, że jakieś ustawienia telefonu mają tu znaczenie - pewnie Wifi.

Czy ktoś pomoże na co zwrócić uwagę.

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...